Betacoin Nedir? Piyasa Değeri

Betacoin Nedir
Betacoin Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Betacoin nedir; Beta Finance’ nin kripto borsasında işlem gören para birimidir. Küresel alanda DeFi yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran Beta Finance ethereum blok zincirin yer alıyor.

Borsada takas, madencilik ve Betacoin yönetilmesi ile yer almaktadır. Betacoin yatırımcıları piyasa içerisinde takas gerçekleştirerek gelir elde edebilirler. Betacoin nedir; Betacoin yatırımcısı ödünç verme ve açığa satış gerçekleştirmek için elinde olan Beta coinleri borç havuzlarına aktarabilir. Betacoin geliştiricileri bu işlemi gerçekleştiren yatırımcılara kriterlere uygunluğu belirlendikten sonra ödül olarak Beta Token sağlamaktadır.

Beta token yatırımcılarının platform yönetimine katılarak oy kullanabilir. Yatırımcılar Beta coin üzerinde değişikler yapılmasını sağlayabilirler. Piyasa değeri; Beta coin yatırımcılarının protokol gelişmesine katkı sağlamasıdır.

Beta Finance Projesi Nedir?

Ethereum zinciri üzerinde izinsiz olarak pasif getiri sağlama veya sermayesinden bir miktar teminat ile borçlanma projesidir. Amacı kripto borsasının dalgalanmalarını stabilize ederek piyasa düzeni sağlamaktır. Piyasa değeri; Proje ile yatırımcılardan biri istediği zaman borsadan seçtiği bir finansal ürün için para piyasası yaratabilir. Bu proje yatırımcıya borç alma, borç verme  ve açığa alma yöntemleri ile kazanç sağlama olanağı vermektedir.

Ödünç/Borç Verme: Yatırımcı Beta Finance’ nin barındırdığı havuzların birine yatırım yaptığı ürünlerini ekleyerek faiz geliri elde ediyor

Ödünç/Borç Alma: Yatırımcı Beta Finance havuzlarına teminat göstererek işlem pozisyonları oluşturmak için borç alabiliyor. Beta Finance piyasa değeri; Kısa pozisyon açma sebebi ile oluşmaktadır. Kısa pozisyon açma DeFi kullanıcıları için denge ve verimlilik açısında önemli bir işlem şekli olarak görmektedir.

Bu proje piyasada sıklıkla fiyat dalgalanmaları yaşayan ürünleri destekleme amacıyla kapalı teminat modeli geliştirerek diğer pozisyonlarının risklerini azaltmıştır.

Betacoin Nereden Alınır?

Kripto para borsalarından Binance, TokoCrypto, WazirX, Mandala Exchange ve MEXC alınabilir.

Betacoin nedir, piyasa değeri; 23 Kasım 2022 tarihi ile 825,003,080 TRY, 24 saatlik işlem hacmi 114,908,392 TRY, Betacoin fiyatı 1,34 TRY, piyasa dolaşımındaki arz 616,666,667,00 Betacoin bulunuyor, toplam arz miktar ise 1,000,000,000 Betacoindir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!