Bitcoin Ve Ethereum Çok Fazla Değer Kazanacak

Bitcoin Ve Ethereum Çok Fazla Değer Kazanacak
Bitcoin Ve Ethereum Çok Fazla Değer Kazanacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve Ethereum çok fazla değer kazanacak! Paul Tudor Jones , yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte çok olumlu görüşler belirtti. Belirtmiş olduğu bu görüşlerde ise küresel ekonomik bir kriz ardından büyük deneylerin söz konusu olduğunu belirtti. Bastırılmış olan getirilere ek olarak pandemi yardım paketlerinin de konu ile alakalı olarak parasal ve mali deneyler sonuçlarında meydana geldiğini açıkça belirtti.  Bu konuda da kripto paralar alanında ciddi değerlendirmeler yaparak kripto dalgasının ciddi ve önemli bir katalizör olduğunu da savundu. Özellikle de lider kripto paralar olan Bitcoin Ve Ethereum için ise bir noktada ciddi getiriler ve değerler göreceğini açıkladı. Jones fiyat yükseliş zamanı hakkında bir bilgi olmadığını ancak mutlak olarak bir gelişmeler olacağını ve bu kripto paralarda ciddi ve büyük ölçüde bir artış yaşanacağının altını çizdi.

Kripto Paralar Üzerinde Yükseliş Görünecek

Jones gibi bazı yatırımcı ve aynı zamanda analistler ise tahmin edilen bir dalgalanma söz konusu olacak gibi görünüyor. Öyleki olumsuz olarak gözlemlenen kriptolar üzerinde ciddi bir değer söz konusu olacak gibi belirtiliyor. Buna ek olarak ise bu konuda ilk olumlu görüşler sunan yatırımcı Jones değil. Bu konuda olumlu düşüncelerde bulunan çok fazla milyarder mevcut. Öyle ki bu konuda ise Stanley Druckenmiller Jones’in görüşlerine benzeyen bir görüş bildirdi. Bu konuda da yapmış olduğu açıklamalarda ise halk tarafından merkez bankalarına güven azalması söz konusu olacağını ve bu doğrultuda kripto para yöneliminde artış olacağı söyleniyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!