Elon Muskın Ne Kadar Bitcoini Var?

Elon Muskın Ne Kadar Bitcoini Var
Elon Muskın Ne Kadar Bitcoini Var
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Muskın ne kadar Bitcoini var; 218 milyon dolarlık Bitcoin‘ i olduğunu açıkladı. Elon Musk’ un sahibi olduğu Tesla sahip olduğu Bitcoin miktarını açıkladı. Elon musk kripto paralara verdiği destekle sürekli gündeme gelmekte.

Elon Muskın ne kadar Bitcoini var; 218 milyon dolarlık Bicoin’ e sahip olduğunu belirten Elon Musk kripto paralara olan güvenin devam ettiğini söylemektedir. Ayrıca Musk yaptığı açıklamala ile kripto para piyasalarında hareketlenmelere sebep olmaktadır. Örneğin; DOGE’nin önemli bir yatırımcısı olan Muskyaptığı bir açıklama ile diğer yatırımcıların buraya yönelmesine ve değer artışına sebep olabilmektedir.

Musk Bitcoin’ lerini Sattı

Musk, Çin‘de ortaya çıkan salgın sonucunda oluşan belirsizlik nedeni ile sahip olduğu dijital varlıkların bir kısmını attığını açıkladı. Karantinaların yarattığı belirsizlik nedeni ile nakit pozisyonlarını maksimize etmenin önemli olduğunu belirtti. Musk’ un Elektirikli otomobil üretisi Tesla elindeki Btcoin’ in % 75 ‘ini sattı.

Musk ilerleyen dönemde yeniden Bitcoin alabileceklerini bildirmiştir. Dogecoin’ lerin hiçbirini satılmadığını belirtti. Bu durumun Bitcoin alımının tamamen son bulduğu analamına gelmediği bildirildi. Yaşanan satışın piyasadaki belirsizlikten dolayı yaşandığı açıklandı.

Musk’ un sonradan yaptığı diğer açıklamalar ile durumun kripto piyasasından tamamen çekilme olmadığını duyurdu. Şirketin likidite rezervini maksimize etmek amacıyla yapıldığını bildirdi.

Açıklanan satışla birlikte Bitcoin değer kaybı yaşadı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!