En Güvenilir Kripto Para Borsası [Detaylı Anlatım]

En Güvenilir Kripto Para Borsası [Detaylı Anlatım]
En Güvenilir Kripto Para Borsası [Detaylı Anlatım]
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En Güvenilir Kripto Para Borsası

Borsada işlem yapmak isteyen yatırımcının aklına gelen ilk soru bu borsa güvenilir midir? Olacaktır. Dijitalleşmenin getirdiği yeniliklerden biri olan kripto ve dijital paralar yatırımcıyı çok daha fazla yatırım yapmaya ve kazanmaya istekli hale getirmiştir. Borsada yatırım yapmak isteyen kişi yatırım yapacağı borsanın geçmişine bakarak az çok bilgi sahibi olabilir. Bunun yanı sıra kripto para borsalarında önemli olan diğer bir nokta uygun işlem ücreti, kolay ulaşılabilirlik ve tabii ki bol kazanç !

Kripto para borsalarında işlem yapmak isteyen isteyen kişiler internet üzerinden en güvenilir kripto para borsalar hangileridir? Diye yazdıklarında karşılarına yüzlerce borsa çıkacaktır. Fakat yatırımcı çok dikkatli araştırma ve inceleme sonucu yatırım yapmayı tercih etmelidir. Bu borsalardan bazıları şu şekildedir; DyorEX, Paribu, Coinbase vb.

Tüm borsaların yer aldığı kripto borsası yazımıza link üzerinden ulaşabilir, borsalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kripto Para Borsasında İşlem Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisidir?

-Müşteri hizmetlerinin 7/24 ulaşılabilir olması ve yatırımcının işlem yaptığı her durumda sorularına cevap ve muhatap bulabilmesi en önemli hususlardan biridir.

-İkinci önemli nokta, alış ve satış yapabilmeniz için kolay arayüzü bulunmalı. Yani yalnızca bilgisayardan değil, farklı cihazlar üzerinden de sistemin açılması gerekiyor.

-Düşük işlem ücreti, önemli noktalardan bir diğeridir.

-Yatırımcının işlem ve kişisel bilgilerinin gizliliğinin ve güvenliğinin sağlanması

Bu ve benzeri özelliklere sahip olan borsa DyorEX’tir. Peki DyorEX Nedir? Nasıl bir borsadır. Kısaca DyorEX kripto para borsasını tanıyalım.

 

Dyorex Nedir?

İstanbul merkezli Global Cryptocurrency Exchange, “Herkes için Kripto” yaratma misyonunun bir parçası olarak herkese döviz alım satım hizmetleri sunuyor. Borsa ayrıca finansal özgürlüğü artırmayı, daha iyi bir yaşam ve gelecek inşa etmeyi ve kripto para birimini herkes için erişilebilir hale getirmeyi umuyor. Dyorex, ulusumuzun hedeflerinin parametreleri dahilinde çalışmaya inanmaktadır. “Yoksulluğu sona erdirmek”, “yüksek kaliteli eğitim sağlamak” ve “herkes için temiz bir çevre sağlamak” sorumluluğunu üstlenir. Bunun nedeni, temel değerlerimizin bu hedeflerle örtüşmesidir. Ayrıca Dyorex, sivil toplum kuruluşlarının bu değerleri eyleme dönüştürme çabalarını desteklemektedir.

“Herkes için Kripto” vizyonuyla, kripto para dünyasını herkes için daha erişilebilir ve anlaşılır hale getirerek kullanıcıların ekonomik özgürlüğünü artırmayı ve müşterilerinin döviz borsalarının mutluluğu ve memnuniyeti ile yükselen ve büyüyen bir kripto inşa etmeyi hedefliyorlar. Blockchain ekosistemini destekleyerek, blockchain teknolojisinden yeni nesil iş modellerinin önündeki engelleri kaldırmak için herkesin rahatça kullanabileceği bir platform oluşturmayı hedefliyorlar. Tüm bu bilgiler ışığında En Güvenilir Kripto Para Borsası’nın DyorEX Kripto Para Borsası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

DyorEX Kripto Para Borsası Güvenilir Midir?

En Güvenilir Kripto Para Borsası hangisidir? sorunun cevabını aradığımız bu yazımızda DyorEX kripto para borsası hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca DyorEX kripto para borsası hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız link üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Dyorex, mevcut siber güvenlik önlemleri kapsamında, dış tehditlere ve kullanıcı hatası ihtimaline karşı gerekli önlemleri almaktadır. Tüm veriler şifreli biçimde iletilir. Tüm kullanıcılar bağımsız olarak şifrelenir ve yapılandırılır ve veriler her gün otomatik olarak yedeklenir. Yedeklenen veriler ayrı ayrı kopyalanır ve kaydedilir.

DyorEX’i diğer kripto para borsalarından ayıran özellikler şu şekildedir;

-Hesap girişleri, şifre değişiklikleri, e-posta değişiklikleri, kripto para çekme, itibari para çekme ve Api işlemleri için iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) gereklidir.

-Kullanıcıların KYC gerçekleştirmesi gerekir. Kullanıcı bilgilerinin çalınmasını önlemek için şifreler ve e-postalar değiştirilirse kripto ve fiat para çekme işlemleri 24 saat boyunca dondurulacaktır.

-Kullanıcıların çeşitli bilgileri ve eylemleri şifrelenir ve saklanır. Access, gerektiğinde bilgiye erişim için birden fazla güvenlik sistemi sağlar.

-Fiat ve kripto para çekme-yatırma işlemlerinde kullanıcıları e-posta ve SMS ile bilgilendirir. Detaylı kullanım takibini, hesap geçmişini, cihaz tipini, IP adresini, işletim sistemini kontrol edin ve kaydedin.

-Akademi : DyorEX Academy, kripto para birimleri dünyası hakkındaki tüm şüphelerinizi tek bir rehberde toplayan çok net ve anlaşılır bilgiler içerir. Bu, hem piyasayı keşfetmeye çalışan yeni başlayanlara hem de kendi piyasa stratejilerini geliştirmeye çalışan deneyimli yatırımcılara sundukları sayesinde kripto para birimleri dünyası ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir akademidir.

-Analitik Destek: Yapay zekanın yardımıyla analitik, kripto para birimleri dünyasına yatırım yapmayı kolaylaştırır. DyorEX Analitik AI, birden fazla algoritmayı hesaplayarak yatırımınız için doğru zamanı belirler ve yukarı ve aşağı trendleri tespit ederek yatırımınızın alım/satım tahminleri yapmasına yardımcı olur.

-Bülten: Bülten ile son zamanlardaki önemli fiyat değişimlerini ve kripto piyasasındaki son gelişmeleri takip edebilir, bu sayede sahip olduğunuz veya satın almak istediğiniz coinler hakkında hızlıca bilgi alabilirsiniz. Birim satın alabilir / satabilirsiniz.

-Kripto Göstergeleri : Teknik gösterge sinyalleri, para giriş ve çıkışları, Exchange-Onchain piyasa derinliği, zincirdeki büyük işlem sayısı, ağ trafiği, girdi ve çıktı hacmi, hash oranı dağılımı, twitter duyarlılığı ve oynaklığı hakkında ayrıntılı bir pdf. Into The Block web sitesi kullanıcılara haftada iki kez WhatsApp aracılığıyla gönderilecek ve göndermeyi planlıyorlar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!