Gizemli Balina Bitcoin Aldı

Gizemli Balina Bitcoin Aldı
Gizemli Balina Bitcoin Aldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gizemli balina Bitcoin aldı; Gizemli olan bir balina son 2 hafta arasında neredeyse 5.000 Bitcoin satın aldı. Kripto paraların çok fazla bir şekilde aktif ve dalgalı olarak seyretmesi ile birlikte yeni yatırımlar gerçekleşmesi piyasayı daha da hareketli bir hale getiriyor. Bu konuda ise bir taraftan ciddi bir baskı artışı yaşansa bile aynı zamanda piyasa üzerinde yeni umutlar söz konusu oluyor. Bu bağlamda ise bitcoin fiyat konusunda ise daha henüz bir yol belirlenmiş değil ve karışıklı hala hız kesmeden devam ediyor. Bu durumu ise daha çok fırsata çevirmek için çabalayan Balinalar ise son 2 hafta içerisinde oldukça şaşırtan bir hareketlerde bulundu. Öyle ki yeni yatırım yapılarak gizemli balina neredeyse 5,000 bitcoin satın aldı.

Balinalar Bitcoin Dünyasında Hareketlilik Kazandırdı

Kripto paralar dünyasında oldukça dikkat çeken ve daha fazla hareketlilik sağlayan balinalar en çok dipten alıp tepeden satış yapmaları ile birlikte tanınmaktadır. Bu konuda ise daha geçen haftalarda bitcoin satın alan balinaların hamleleri çok fazla dikkat çekti. Bu bağlamda ise akıllarda ciddi bir artış söz konusu olabileceği geldi. Öyle ki düşük bir şekilde seyir eden Bitcoinin son günlerde artış meydana gelmesi ise bu soruları daha da büyük bir sorulara sebebiyet verdi. Bitcoinin düşük olduğu zamanlar içerisinde alım yapan balinalara bir gizemli balina daha eklenmiş oldu. Öyle ki lider kripto paralarda ise düşük fiyatlar gözlenirken bir artış söz konusu meydana gelmiş oldu.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!