Gram Gold Token (GRAMG) Nedir?

Gram Gold Token (GRAMG) Nedir
Gram Gold Token (GRAMG) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gram Gold Token (GRAMG) nedir; altın desteği olan dijital para birimini Bitlo geliştirmiştir. Gram altın ile fiyatı şekillenen stablecoindir. Aavalanche ağı ile çalışır. Gram Gold sahipleri tokenlerini AVAX paralel çalışan sanal cüzdanlarda depolayabilir. Gerçek hayatta fiziki olarak karşılık bulan bir sanal para ve hedefi her insanın altına ulaşmasını sağlamaktır. Gram Gold token (GRAMG) altına denk olarak yaratılır. GRAMG dengi olan altınlar firmanın korumalı banka kasalarında veya banka hesaplarında depolanır.

Gram Gold Token (GRAMG) Nasıl Çalışır?

Her bir GARMG’ nin 995/1000 oranında saf olan maddi altına denk gelir. Yani üretilen her GRAMG için firmanın banka kasasına veya hesabına aynı oranda maddi gram altın ilave edilir.

Gram Gold Token (GRAMG) nedir; GRAMG hareketliliğin yüksek olduğu kripto piyasasında yatırımcılarını güvence altına alma amacı olan dijital ve maddesel karşılığı altın olan bir tokendir. . GRAMG ve altın denkli bozulduğunda tekrar denklik durumuna getirmek için akıllı sözleşmeler ile kendiliğinden GRAMG token yakılır. Ve firma kasasında olan maddesel altın ile arasındaki 1=1 denkliği asla bozulmaz. Arz ve talep dengesinde birden hareketlenmeler olmaz.

GRAMG Faydaları Nelerdir?

  • Blockchain teknolojine dahil olan stablecoindir. Ana hedefi fiyat istikrarını gerçekleştirme ve katılımcıların fiyat hareketlerinden korumak benzeri faydaları bulunur.
  • Stabilcoin katılımcıları firmaların maddesel olarak hangi miktarda karşılık depoladığını kesin olarak bilmez. Fakat Bitlo katılımcılarına kesin açıklık sunar.
  • Blockchain ile GRAMG token ulaşımı bütün dünyada kesintisiz olarak sağlanır ve GRAMG alışverişi gerçekleştirilir.
  • GRAMG token AVAX cüzdanlarında depolanır ve bu cüzdanlar ile basit, korunaklı ve her zaman transfer edilir. GRAMG token ile gerçekleştirilen işlemleri bütün katılımcılar izleyebilir.
  • GRAMG token seri ve en az masraf ile cüzdanlara gönderilebilir.
  • Ödeme aracına dönüşen her kripto para birimleri gibi kanunen kabul edilen ülkelerde GRAMG ile ödeme yapılabilir.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!