Kripto Parada Cüzdana İhtiyacınız Var Mı?

Kripto Parada Cüzdana İhtiyacınız Var mı
Kripto Parada Cüzdana İhtiyacınız Var mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto parada cüzdana ihtiyacınız var mı? önemlidir. Kripto para yatırımlarınızı korumak ve güvenliğini arttırmak için cüzdan kullanımı çok fazladır.

Kripto Parada Cüzdana İhtiyacınız Var Mı?

Kripto para alımı veya satımı yaparken temel olarak cüzdan kullanmanıza gerek yoktur. İşlem aldığınız borsa üzerinden borsanın açık olduğu saatlerde işlem alabiliyorsunuz. Birçok borsa firması da kripto paranızı borsa üzerinde ki cüzdanda tutmanızı sağlar.

Ancak bazı yatırımcıların borsa cüzdanlarının güvenliği ve faydası konusunda tartışır. Bazı borsa cüzdanlarına yapılan saldırılar kripto para güvenliğini riske atıyor. Saldırılara açık olduğu için de yatırımlarınızı kaybetme ihtimali vardır. Borsa şirketinize güveniliyorsanız ve güvenlik önlemleri size göre yeterli ise cüzdan kullanmanıza gerek yoktur.

Ancak güvenlik sorununuz varsa ve şüpheli hareketler görüyorsanız o zaman cüzdan kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kripto Para Cüzdan Çeşitleri

Kripto parada cüzdana ihtiyacınız var mı? sorusuna evet yanıtı veriyorsanız kullanmak istediğiniz cüzdanı seçmeniz gerekir. Sıcak ve soğuk cüzdan olmak üzere iki farklı kullanım yaygındır. Soğuk cüzdanlar internet üzerinden saklanmaz. Güvenlik anahtarı kullanılır. Eğer bu anahtarı kaybeder veya unutursanız kripto para cüzdanını açmak çok zor olur. Sıcak cüzdan ise dijital olarak kullanılıyor. İnternete erişim olduğu için anlık olarak kripto para işlemleri alabilirsiniz. Uzun ve kısa vadeli yatırımlarınız için hangisini tercih edeceğiniz size kalmıştır. Hesabınızın kontrolü bu sayede cüzdanınızda saklanır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!