1 Shiba Ne Kadar?

0 23

1 Shiba ne kadar? Shiba para birimine dair detaylar, yazımızda mevcut! İnceleyerek alt başlıklar dahilinde hem değerini öğrenebilirsiniz. Hem de özelliklerinizi bilmeniz mümkündür.

1 Shiba Ne Kadar; Shiba Hakkında

Shiba, 2020 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmüştür. Kripto para birim, yatırımcı topluluklar tarafından ilgi görüp hızlıca değer kazandı. Aynı zamanda ilk firmaların da dikkatini çekmektedir.

  • Haber başlıklarında, kripto para birimine dair birçok bilgi öğrenebilirsiniz. Bugünkü fiyatı 0,000286 TRY, 24 saatlik işlem hacmi 2 8.597.241.574 TRY. SHIB / TRY olarak bulunmaktadır.
  • Güncel inceleyebileceğiniz sistemler üzerinden canlı verileri takip etmeniz önemli.

Kripto para birimi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar; Binance, BTCEX, OKX, CoinW.

1 Shiba Kaç Dolar?

Kripto para piyasasında, birçok para birimi mevcuttur. Bunlar Coin olarak da tanımlanıyor. Değerlerini güncel olarak izleyebileceğiniz veri tabloları mevcuttur.

  • Grafik üzerinden yorumlamaların her birini görebilirsiniz. Güçlü kripto para borsaları içerisinde yer edinen 1 Shiba ne kadar dediğimiz zaman güncel fiyatı 0,000012 USD‘dir. Fakat bu miktarın piyasa değerlerinde değişeceğini bilmeniz gerekiyor.
  • Kripto para birimi üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, orijinal web sayfası mevcuttur. Orijinal web sayfasında geçmiş değerleri ve gelecek değerlerin her birini görebilirsiniz. Aynı zamanda canlı veri tablosu mevcut! Grafikleri incelemeniz, sizin için çok daha avantajlı olur.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.