1inch Nedir? | Avantajları Nelerdir? 

0 43

1inch Nedir; 2009 yılında, 1inch  geliştirilmiştir. Birden fazla merkeziyetsiz borsadan veri toplanması ve kullanıcıların alım ve satım seçenekleri üzerinde filtreleme hizmeti sunar. Yerleşim ismi ve sembolü aynı ismi de tanımlanmaktadır. Ethereum blok zincir üzerinde çalışır. Kendisine ait blok zinciri bulunmuyor. Ethereum blok zincir üzerinden işlem yapılacağı esnada kullanımı gerçekleşmektedir.

1inch Nedir Ve Kullanıcılar İçin Avantajları Nelerdir?

1inch nedir, kullanmak isteyen kişilerin gerçek zamanlı verim alması önemli. Sistemin en önemli hedefi de bu doğrultudadır.

  • Merkeziyetsiz borsalar içerisinde kendisine en uygun seçeneğin belirlenmesi sağlanır. Kripto para türleri içerisinde, belirli ürünler madencilik yapmaktadır. Bu değerler arasında   1inch  bulunmuyor. Düşük değeri ve yükselen değeri değişkenlik göstermektedir. Kripto paranın dolaşımındaki arzu da buna bağlı olarak ayrılıyor.
  • İşlemlerinizi yapmak için belirli bir dijital sistem üzerinden üyeliğinizi oluşturmanız gerekir. İşlemlerinizi zamanında gerçekleştirebileceğiniz, birçok sistem bulunuyor.
  • Merkezi olmayan borsalar, herhangi bir yere bağlı değildir. En iyi kripto para birimi fiyatlarını toplayan ve merkezi olmayan borsa şeklini tanımlanması da bu sebepten kaynaklanıyor.
  • Kripto para borsasında, merkezi bir birime bağlı olmaması daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir. Likidite sunabileceğiniz protokoldeki oranların birden fazlası ile karşılaştırılır. Kullanıcılar için oldukça avantajlı yanları mevcuttur. Sistemi saldırılara karşı korur ve likidite sağlayıcılarına verimlilik sunar.
  • Otomatik piyasa yapıcısıdır. En yenilikçi limiti emrini sağlar. Kullanıcılar, bu yenilikle ticaret yapabilir. Aynı zamanda borç verme protokollerine para yatırmaları mümkün!
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.