2022 Yılının En Çok Kazandıran Kripto Paraları

0 10

2022 Yılının En Çok Kazandıran Kripto Paraları; 2022 yılının sonuna yaklaşırken, bu yıl bütün ekonomik değişimlere rağmen kripto para yatırımlarında büyük değişiklikler olmadı. Her gün artışa geçen yatırım alanlarından biri olarak, yılın en çok yatırım yapılan paraları da dikkat çekti.

2022 yılında en çok BTC, ETH, Dogecoin ve Ripple para birimlerine yatırım yapıldığı analiz edildi. Yatırımcıların büyük kazançlar elde ettiği yatırım alanları, her gün artmaya devam ediyor. Yatırımcının gözü hala yeni çıkan kripto paralarda. Bu yıl yükselişe geçmesi beklenen para birimleri de analizcilerin dikkatinden kaçmadı!

En Çok Kazanan Kripto Para

Daha fazla mesaj

En çok kazanan kripto para bu yolda BTC ve ETH oldu. Ripple hiç beklenmediği kadar artışa geçmiş olsa da, beklentileri büyük bir oranda karşılayan kripto para birimleri arasındaydı. 2022 ekim ayı kripto para satış ve alış tablosunda tepede yerini alan Ripple 8,8069 TL alış fiyatından, 8,8051 satış fiyatına düşerek de geriledi.

Son zamanda  Wow ve Dogecoin için farklı bir yatırım politikası da uygulanıyor. Kripto para piyasasında fiyat artışlarını belirleyen büyük yatırım ağlarını kaçılmamalı, şirketlerin politikalarına da dikkat etmelisiniz. BTC 25 bin dolar arasında gidip gelirken  ATH seviyesinde düşüşler analiz ediliyor. Bu yılın da yıldızı her zaman ki gibi BTC ve ETH olarak görülüyor. Yeni yatırımcılar için Ripple ve SHIB token gibi seçeneklerle de öneriliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.