Akbank Bitcoin Nasıl Alınır?

0 8

Akbank Bitcoin nasıl alınır ve kripto para borsasına nasıl dahil olunur? Alım satım işlemlerine ilişkin bilmeniz gerekenler burada!

Kripto para alım satım adımlarında bahis severlerin direkt olarak işlem gerçekleştirmeleri ve bu borsaya dahil olmaları şuan için mümkün değildir. Bu nedenle aracı kurumlar üzerinden hesabınızı açarak kripto para alım satım adımını güvenli ve düşük komisyonlu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Bitcoin Nasıl Alınır; Akbank Bitcoin Alım İşlemleri

Akbank Bitcoin nasıl alınır; alım satım adımlarında Akbank’ın bu konuda sunmuş olduğu direkt bir işlem yoktur.

  • Bankanın kendi bünyesinde hakli hazırda mevcut olan hesabınız üzerinden kripto para alım satım adımının yerine getirilmesi için tüm önlemler alınmıştır.
  • Bu noktada Bitcoin alım satım adımlarını tamamlarken kişilerin BTC Turk ile Akbank arasındaki anlaşmadan istifade ettikleri görülmektedir. BTC Turk ile para yatırma adımlarını Akbank firması üzerinden sorunsuz tamamlayabilirsiniz.
Daha fazla mesaj

Tabi ki bu aşamada BTK Turk kapsamında kullanmış olduğunuz kimlik bilgileri ile Akbank kimlik bilgilerinizin tutması gerekmektedir. Aksi takdirde işlem ret yanıtı alacaktır.

Akbank Para Çekme İşlemleri

BTC Turk yatırım işlemlerinin yanı sıra Akbank üzerinden para çekme adımını da yerine getirmenize olanak verilmektedir. Kripto para borsası konusunda verilmiş olan aracı kurum hizmetinde kişilerin biriktirmiş oldukları tutarı nakit olarak kullanmak istemeleri durumunda Akbank hesabı aracılığı ile çekim adımının tamamlanması sağlanır. Her iki aracı kurumda da oldukça makul bir komisyon bedeli mevcuttur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.