Algorand Alınır mı? Algorand Fiyatı, Piyasa Değeri

Algorand Alınır mı
Algorand Alınır mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Halen geliştirilmekte olan ve henüz halka açıklanmamış yeni bir Blockchain teknolojisi olan Algorand; işletmeler ve bireysel kullanıcılar tarafından ele alınıp alınmayacağı belirsizdir. Bununla birlikte çok fazla potansiyeli var ve gelecekte blok zinciri teknolojisinin kullanılma biçiminde devrim yaratabilir.

Algorand Kurucusu

Algorand Alınır mı; 2017 yılında MIT Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde profesör olan Silvio Micali tarafından kuruldu. Yüksek hacimli işlemleri ve hızlı ödemeyi desteklemek için tasarlanmış, yeni bir blok zinciri platformudur.

Platform; Micali’nin “hisse kanıtı” olarak adlandırdığı yeni bir algoritmaya dayanıyor.

Algorand Güvenilir mi?

Güvenlik ve ölçeklenebilirlik için tasarlanmış yeni, dağıtılmış bir kripto para olan Algorand alınır mı konusu önemlidir. Kötü niyetli aktörlerin varlığından bile fikir birliğine varmasını sağlayan Bizans Hata Toleransı algoritmasına dayanır.

Bu, onu kripto para birimi için güvenilir bir seçim haline getiriyor. Yalnızca katılımcıların çoğunluğu, önceki bloğun geçerliliği üzerinde anlaşmaya vardıktan sonra, yeni bir blok oluşturulmasına izin veren, benzersiz protokolü aracılığıyla başarır.

Algorand Çıkacak mı?

Algorand kripto paranın performansı, genel piyasa koşulları ve bireysel yatırımcının risk toleransı dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden etkileneceğinden, Algorand alınır mı, fiyatı artar mı ya da düşer mi sorusunun, herkese uyan bir cevabı yoktur.

Bununla birlikte genel olarak; uzun vadeli yatırımcılar, son derece yenilikçi ve gelecek vaat eden bir kripto para birimi olduğu için, Algorand kripto para biriminin değerinin artmasını bekleyebilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!