Amerikan Kripto Para Borsası

0 17

Amerikan kripto para borsası piyasa değeri yüksek kripto paralar ile dikkat çekiyor. Amerika piyasasında kripto para hacmi her geçen gün hacmini geliştirmektedir.

Amerikan Kripto Para Borsası Büyüyor

Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en yüksek sayısında dijital para birimini kullanmaya devam ediyor. Kripto para dünyasındaki alçalmalar ve yükselmeler kripto para gündemini her gün farklılaştırıyor. Yatırımcıların popüler coinlerden vazgeçmezken yeni coinlerde yatırımcıların dikkatini çekti. Amerikan borsasında özellikle Kuzey Amerika pazarında kripto paralarda büyük hareketlilik var.

Amerika Borsasında En Çok Kullanılan Kripto Paralar

Litecoin Amerika borsasında en çok işlem alınan kripto para oluyor. Bitcoin Cash gibi sorunların çözülmesinden ortaya çıkarılan Litecoin ucuz işlem ücretleri sunuyor. Amerikan kripto para borsası en popüler kripto para birimlerinden biri Litecoin’dir.

Diğer kripto para ise Ripple’dir. XRP olarak evrensel kripto para birimleridir. Küresel alandaki bu birim gelişen şirketler arasında. Bitcoin cash ise iki ayrı blok zincirinin bölünmesi ile oluşturuldu. Ethereum yine en popüler ikinci para birimi olarak işlem görüyor. ETH üçüncü taraf borç veren bankaları çevrim içi işlem yapılmasını sağlamaktadır.

En çok işlem gören ise Amerikan borsası içinde Bitcoin oluyor. Küresel pazarda Bitcoin önemini gittikçe arttırmaktadır. Kripto para biriminin sarsılmaz en çok işlem alanıdır. Küresel ödemelerin merkezi olması için girişimler yapıldığı gözlenmektedir. 5 gün boyunca borsa piyasası açık.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.