Ampleforth Governance Token FORTH Nasıl Alınır?[Detaylı İnceleme]

0 17

Ampleforth Governance Token FORTH Nasıl Alınır?

Sizlerle bu yazımızda Ampleforth Governance Token FORTH Nasıl Alınır?, Nasıl Nakite Çevrilir, Nasıl İşlem yapılır gibi sorulara cevap arayacağız.

Ampleforth (AMPL) Kripto para birimi; Bitcoin, altın, gerçek para ve emtia tedarikinde esneklik vaat eden bir projedir. Tedarik esnek kaldığı için güvenilir olduklarını iddia ediyorlar.

Reel sistemlerde önemli bir yer tutan altın ve gümüş gibi madenlerin arzı sınırlı olduğu için bu değerli varlıklar bağımsız olarak değerlendirilir. Enflasyonist değişikliklere karşı önemli direnç sunmalarına rağmen, talepteki artışlara karşı etkisizdirler. Bu artan talepler, altın ve gümüş gibi değerli madenleri savunmasız bırakır.

Ampleforth, talepteki bu artışlara karşı koymayı amaçlıyor. Kurucuları, bunun arz üzerine anında fiyat değişen sentetik bir para birimi olduğunu söylüyor. Otomatik tedarik ile güçlü deflasyona karşı savunmayı amaçlar.

Ampleforth, Kripto para birimi değerinde kısa, orta ila uzun vadeli bir yatırım olarak kabul edilir. Kısa vadede kendisini alternatif bir Kripto cüzdanı olarak sunuyor. Orta vadeli planlarında, merkezisiz bankalara rezervleri için bir garanti vermeyi amaçlıyor. Uzun vadede, Ampleforth bir merkez bankası Kripto para birimilerine karşı bir seçenek olarak kullanılabilir.

Fiyatı piyasadaki arz-talep ilişkisi ile belirlenir. Ampleforth Governance Token parçacıklara ayrılabilir, dolayısı ile 1 Ampleforth Governance Token almak yerine işlem tutarınızı 1 TL’den büyük olmak şartı ile daha küçük tutarlarda işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ampleforth Governance Tokenları satın almak ve satmak için, Governance Token adresine sahip bir sanal cüzdanınız olması gerekir.

Ampleforth Governance Token FORTH Nasıl Alınır? adım adım bunun yollarını izleyelim.

  • Ampleforth Governance (TLM) alıp satmak için öncelikle Binance hesabı oluşturmalı ve kimliğinizi doğrulamalısınız.
  • Ampleforth Governance (TLM) almak için kayıt yaptığınız borsaya TL bakiyesi yüklemek ya da bunu yerine kullanılabilecek bir Kripto para birimi gerekmektedir. Bu işlem için ilk önce web siteye girip sol üst kısımda yer alan “Kripto Al” butonuna basarak “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklamalısınız.
  • Karşınıza sunulan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapacağınızı seçebilir, Coin bölümünden Tether’i işaretleyebilirsiniz.
  • Tether’i aldıktan sonra tekrar sol üstteki “Al/Sat” kısmından “Klasik” sekmesine tıklayınız.
  • Sonra ortada bulunan “Ampleforth Governance AL” sekmesine gelin almak istediğiniz miktarı giriniz.
  • İstediğiniz miktari da girdikten sonra işleme onay vererek Ampleforth Governance alma işleminiz tamamlanmış olur.

Ampleforth Governance Token FORTH Nasıl Alınır? ve Ampleforth Governance Token Nasıl Kullanılır?

Ampleforth Governance satın almak ya da kullanmak için kişisel sanal cüzdan oluşturmanız gerekmektedir. Bu kişisel cüzdanınızın adresi sayesinde Kripto para alış verişi yapabilirsiniz. Ampleforth Governance gönderim işlemi asimetrik şifreleme ile imzalanarak gönderilmektedir. İşlemlerin her biri ağda yayılır ve Blok zincirine dâhil olmaktadır. Bununla birlikte aynı Ampleforth Governance ‘in birden fazla kullanılmasına engel olmuş olur.

Ampleforth Governance Token FORTH Nasıl Alınır? ve

Ampleforth Governance Token Nasıl Nakite Çevrilir?

Kripto paraları gerçek paraya çevirip kullanabilmek için borsalar üzerinden satış işlemi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ampleforth Governance ‘ler de borsa aracılığıyla satılarak gerçek para tutarı EFT ya da havale ile kişilere gönderebilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.