Apexcoin Nedir? Nasıl Alınır?

0 11

Apexcoin Nedir; Apex Legends oyunu içerisinde alışveriş yapmaya yarayan paradır. Son yıllara kripto para piyasasına entegre oyunlar geliştirilmeye başlanmıştır. Apex Legends bu oyunlardan bir tanesidir. Bilgisayar oyunu sektöründe bu oyunlar giderek artmaktadır.

ApeX, tokenler ile işlem yapılabilen, değişim imkanları sağlayan, denti mekanizmasına tabii olmayan, belirli bir merkezi bulunmayan, sansür içermeyen bir kurallar bütünüdür. Piyasa Değeri; Kullananlara özel anahtarlar ile tamamen kontrol sahibi ve Ethereum üzerinden işlem yapmasını sağlamaktadır.

Apexcoin Nasıl Alınır?

Apexcoin alabilmek için öncelikle BTC, USDT, ETH, BNB gibi bilenen para birimleri alınmalıdır.

Bu para birimlerinin işlem gördüğü kripto borsalarından bir tanesi seçilerek kayıt işlemi gerçekleştirilmelidir. Kayıt işlemi sonrasında borsa platformunda kullanılan bir ödeme yöntemi tercihi yapılacaktır. Banka veya kredi kartı ile bu işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Apexcoin Nedir; En son olarak seçilen bir çift ile Apex coin satın alma işlemi gerçekleştirilecektir.

Daha fazla mesaj

Apexcoin Alırken Nelere Dikkat Edilir?

  1. Alım işlemi çeşitli internet sitelerinden gerçekleştirilebilir. Güvenli olmayan platformdan işlem yapmak dolandırılma ihtimalini ortaya çıkarmaktadır.
  2. Oyun içerisinde kullanılacak Apexcoinden daha az almak tekrar alım yapmaya sebep olabilir.
  3. Seçilen oyun platformuna göre Apexcoins alınmalıdır. Oyun için alınan Apexcoin oyunda öne geçmeyi sağlamaktadır. Ayrıca oyun içerisinde farklı yararlar sağlamaktadır.

Piyasa Değeri; 22 Kasım 2022 için Apexcoin verileri için 5,45 Apexcoin/TRY dir. 24 saat için işlem hacmi 90,688,750 TRY dir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.