Audius AUDIO Nedir? | Madenciliği ve Toplam Arzı

0 20

Ses içeriklerinin, üreticiler tarafından merkeziyetsiz bir ortamda yayınlanması amacıyla Audius tokeni ve platformu oluşturulmuştur. Audius AUDIO nedir? 2018 yılında ilk çalışmalarına başlanan, 2020 yılında resmi olarak duyurulan ve ön satışına başlanan token, Roneil Rumburg ve Forrest Browning tarafından geliştirilmiştir.

Audius Altyapısı ve Ne Kuruluş Amacı

Audius AUDIO nedir? Piyasaya Ethereum altyapısıyla sürülen tokenler arasında yer alıyor. Ethereum altyapılı AUDIO tokeninin üretim ve kullanım amacı, blokzincir güvencesiyle ses platformunda paylaşımlar yapılmasını sağlamaktır. Müzik üreticilerinin ve dinleyicilerin ortak noktası olan bir platform yaratmak, her ses içeriği üreticisinin bu platforma içeriğini yüklemesini desteklemeyi vaat ediyor. Ethereum altyapılı olması nedeniyle piyasadaki çoğu tokenden daha yoğun ilgi gösterilen bir yapısı bulunuyor. Piyasadaki toplam token sayısının, üretilecek olan toplam tokenın yarısı olduğu biliniyor. Madencilik yapmaya uygun, kazım işlemleriyle elde edilebilen bir token yapısı bulunuyor.

AUDIO Madenciliği ve Toplam Arzı

Audius AUDIO Nedir; AUDIO tokeni, madencilik işlemleri için Ethereum altyapısıyla kazım çalışmaları yapılmasına uygundur. Piyasaya sürüleceği açıklanan toplam arz 1.061.025.641 AUDIO’dur. Piyasadaki dolaşan arzı günümüzde 500 milyon AUDIO’yu geçmiştir. Gelecekte değerini katlayacağı düşünülen tokenlar arasında yer alması nedeniyle, yoğun bir şekilde kazım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bugüne kadar en düşük değeri 0,07774 dolar olmuştur. En düşük değerine 3 Kasım 2020 tarihinde inen token, en yüksek değeri olan 4,99 dolar seviyesine ise 27 Mayıs 2021’de ulaşmıştır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.