Başa Baş Seviyesi Stratejisi

0 7

Başa baş seviyesi stratejisi özellikle borsada işlem gerçekleştiren kişilerin bilmesi ve uygulaması tavsiye edilen terimlerdendir. Borsada işlem gerçekleştirmeden önce temel terimlere ilişkin bilgi sahibi olmalısınız.

Başa baş seviyesi maliyet ile firmanın yaptığı harcamaların denk durumda olması manasına gelmektedir. Bu noktada zarara girmeden sürecin geçirilmesi için uygulanan en yaygın adımlardan biri olduğunun da ayrıca bildirilmesi gerekmektedir. Bu strateji tek bir hamlede yüksek kar elde etmek isteyen kişiler için uygun olmayacaktır. Daha uzun vadeli ve daha sabırlı yatırımcılar için daha uygun bir alternatif olacaktır.

Başa Baş Seviyesi Firmalar İçin Ne İfade Eder?

Başa baş seviyesi stratejisi firmalar için biri üretim kanalında yapılan harcamaların yani bir diğer deyiş ile maliyetin denk olması manasına gelmektedir. Bu noktada kişilerin kara geçmesi için biri süre beklemesi gerekmektedir. Daha temkinli yatırımcılar ve firmalar için uygun olan biri alternatif olacaktır. Ekonomik olarak stagnasyonun hakim olduğu son dönemlerde en sık uygulanan adımlardan biri olduğunun da ayrıca belirtilmesi gerekir.

Başa Baş Seviyesi Stratejisi; Zarar Durdurma

En sık uygulanan bir diğer adım da zarar durdurmadır. Daha temkinli şekilde yatırımlarını yapmak isteyen kişilerin aracı kurumlara vermiş olduğu zarar durdurma talimatı ile erişim akışının daha sorunsuz şekilde yerine getirilmesine imkan verilir. Zarar durdurma talimatının uygulanması için belirtmiş olduğunuz sınır değere ayrıca dikkat etmelisiniz. Otomatik sistem sizin verdiğiniz sınır değer üzerinden işlem gerçekleştirecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.