Benjamins Nedir?

0 6

Benjamins nedir; Kripto borsasında işlem gören farklı dijital para birimlerinin sadece biridir. Piyasa değeri; 24 kasım 2022 için 0,0007774$ üzerinde sabit olarak gösterilmektedir. 0.00000004843 BTC yüzde 2,92 değer artışı sağlamıştır. 0,0000006936 ETH ile yüzde 3,75 değer kazandığı belirlenmiştir.

Altcoin Nedir?

Benjamins nedir; Bitcoin ile ortaya çıkan ve zaman içerisinde yatırımcıların ilgi odağı olan sana para birimlerinden biridir. Bitcoin harici kripto borsasında yer olan bütün paralar altcoin olarak ifade edilmektedir.  Bu ifade ile Bitcoin‘ e rakip olarak geliştirilen tüm kripto paralar anlatılmaktadır. İlk duyulmasından günümüze piyasada 10,000 civarında para birimi geliştirilmiştir. Bu para birimlerinin bazıları yatırımcısına fazla kazanç getirerek kendi değerini arttırırken, bazıları zaman içerisinde kayda değer bir hareketlenme yaşamamıştır.

Altcoin Özellikleri

  • Madencilik faaliyetleri daha az maliyet ile yapılabilir.
  • Büyük oranda yatırımcı ve işlem anonimliği sağlamaktadırlar.
  • Daha seri işlemler yapmak üzerinde temellendirilmiştir.
  • Geliştirilen her altcoin yenilikleri le borsanın gelişimine katkı sağlamıştır.

Altcoin Nasıl Alınır?

Kripto para borsaları aracılığı ile yatırım yapılabilir. Bu borsalarda hesap açarak dijital cüzdan oluşturmalıdır. Bu cüzdanlara banka hesaplarından sermaye aktarımı yapılarak borsada işlem yapılmaya başlanır. Bu cüzdanlar ile para çekme, yatırma ve alım-satım gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Piyasa değeri; Altcoin takibi de bu borsaların anlaşmalı platformlar ile yapılmaktadır. Alım işlemiş dışında madencilik yapılarak altcoin sahibi olmak mümkündür. Madencilik maliyetli bir işlem olduğu için fazla tercih edilmez.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.