Binance Tr Anlaşmalı Bankalar

0 24

Binance’de işlem yapabilmek için

  • Üyeliğinizin olması
  • Alım satım işlemleri için ise banka hesap ya da kredi kartınızın bulunması gerekmektedir.

Çünkü bitcoin, token, dolar, tr gibi mevzularda alım işlemlerinde, ödeme sistemi belirlenerek banka hesabınızdan para yatırımı gerçekleştirilmesi istenecektir. Keza satma işlemleri için de varlıklarınızı dönüştürerek bir hesaba aktarır ve banka kartı ya da kredi kartı içerisine mi olacak belirlersiniz. Tüm bunlar adına Binance Tr Anlaşmalı Bankalar listesinde bulunan bankalarla işlem yapmanız gerekecektir. Dolayısı ile herhangi banka sistemine kayıtlı olmanız değil, Binance Tr Anlaşmalı Bankalar listesi içerisine dahil olan bankalardan birinin müşterisi de olmanız şart olacaktır. Öyle ise bu bankalar hangileridir?

Binance Tr Anlaşmalı Banka

Binance Tr Anlaşmalı Bankalar olarak bu listede bulunan bankaların; 2 adet banka olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu bankaların ise

  1. Ziraat bankası
  2. Vakıf bankası

Olduğunu söylemek gerekir.

Binance Global Anlaşmalı Bankalar

Binance Anlaşmalı Bankalar olarak çalıştığı global bankalardan da bahsetmek mümkün olur. Bu bankaların ise

  1. Akbank
  2. Fibabanka

Olduğu söylenebilir. Eğer başka banka hesaplarınız varsa; EFT ya da FAST sistemi ile bu bankalara aktarım yaparak kullanım sağlamanız mümkün olacaktır.

İki başlık içeriğinde de bulunan bu bankalardan biri ile müşterilik bağınız olması durumunda, 7/24 para alma ve çekme işlemi yapabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.