Binance Tr Coin Satma Mobil

0 17

Binance Tr Coin satma mobil olarak da gerçekleştirilecek bir işlemdir. Bunun için öncelikli olarak

  • Binance Tr sisteminde bir hesabınızın olması,
  • Bu hesap ile bağlı mobil uygulamanın olması,
  • Satılacak bir Bitcoin, altcoin, kripto para gibi herhangi bir varlığın olması

Gerekir. Tüm bunların akabinde, kolaylıkla satma işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Detayları anlatılacak, lütfen okumaya devam ediniz.

Binance Tr Coin Sat Mobil

Binance Tr Coin satma mobil şekilde de olabilmektedir. Bunun için hesabınızın olmaması söz konusu ise, platform üzerinden girerek öncelikli olarak hesap oluşturmanız gerekir. Ve gereken adımları takip ederek, güvenlik çerçevesinin sağlanması adına onay işlemlerini gerçekleştirin. Böylelikle üyelik aktive olacaktır.

Daha sonra mobil uygulama ile kullanabilmek adına, platformun telefonlara özel olarak geliştirmiş olduğu uygulamayı indirmelisiniz. Bunun içinde App Store ya da Google Play Store giderek; platformun mobil ürününü telefona indirin. Kurulum ardından, üyelik bilgilerinizi şifreniz ile birlikte girerek; uygulamaya erişim sağlamalısınız. Böylece her işlem artık cebinize gelerek, size kolay hale dönüşecektir.

Binance Coin Mobil Satma İşlemi

Binance Tr Coin satma mobil işlemi için, uygulamaya girerek “Alım satım” simgesine dokunun. Burada çıkan yönergeleri takip ederek, satmak istediğiniz değeri ve talep ettiğiniz miktarı girin. Para birim seçimini yaparak, onay verin. Cüzdan kısmına gelerek parayı nasıl elde etmek istediğiniz banka yöntemini ve tutarını girerek işlemi tamamlayın.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.