Binance tr den Binance ye Para Aktarma

0 15

Binance tr den binance ye  para aktarma hesabınızın olması durumunda, evinizin rahatlığında yapabileceğiniz e-işlemler arasında yer almaktadır. Üyelik olmaması halinde bu tarz güvenlik önlemi gerektiren parasal işlemlere mümkün değil erişemez ve gerçekleştiremezsiniz. Bu sebeple ilk önceliğiniz, platforma girerek; “hesap oluştur ya da yeni üyelik” sekmesinden bu müşteri ilişkisini başlatmak ve sisteme dahil olmak için gereken ve istenilen hususlarda bilgi girerek, işlemi tamamlamak olmalıdır.

Binance Tr den Binance Globale Para Aktarma

Binance tr den binance ye para aktarma hususu öğrenmeniz durumunda pratik bir işlem olarak karşınıza çıkar. Sağlanan bu sistem ile kendi hesaplarınız arasında aktarım yapabileceğiniz gibi, kendi hesabınızdan başka Binance hesaba da (ya da tam tersi) para aktarımı yapmak söz konusu olacak bir durumdur. Bunun nasıl yapılacağı hususunu ise detayları ile bulabilirsiniz.

Binance tr den Binance Ye Transfer İşlemi

Binance tr den binance ye para aktarma işlemi için; Binance transfer özelliğini kullanabilirsiniz.

  • Hesaba girin ve cüzdan bölümüne tıklayın.
  • Cüzdan özeti ya da spot cüzdan kısmına tıklayın.
  • Açılan menünün sol kısmından, Binance tr kısmını seçin.
  • Açılan menüden bağlan seçeneğini tıklayın.
  • Zaten hesabınız var ise giriş yapın kısmına, hesap yoksa e-mail girerek hesabı bağlayarak giriş yapın kısmına tıklayın.
  • Giriş yapmanın akabinde; cüzdan- bakiyeler- transfer- göndereceğiniz coin ce miktarı seçerek onay verin. Kod gönderilecek ve bunları da onaylamanın ardından işlem gerçekleşecek.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.