Binance Tr Fonlarınız Yetersiz Ne Demek

0 29

Binance tr fonlarınız yetersiz ne demek? Binance global ve Binance Tr para piyasası ve kripto para piyasasını takip etmek; al – sat işlemleri yapabilmek için vukuu bulmuş bir tür dijital borsa hareket sistemidir. Dolayısı ile sisteme para eft ve havale edilir, alım yapılır, satılabilir, dönüştürülür, çekilir, aktarılır. Tüm bu işlemler ise fon ve değerli varlıklar ile gerçekleşebilen bir husus olarak karşınıza çıkar. Bu durumlarda ise olası sorunlar çıkması, sizin işlem sürecinizi duraksatacak ya da yapamamanıza sebebiyet verecektir. Peki, Binance tr fonlarınız yetersiz ne demek?

Binance Tr Yetersiz Fon

Sisteminizde para ya da değerli varlık bulunmaması durumu yetersiz fon- bakiye uyarısı verecektir. Ve bu durumda, herhangi alışveriş hususundan söz edilemez (özellikle alım yapmanız mümkün olmaz). Bu durumun önüne geçebilmek için havale, eft ya da Binance hesabınıza başka yöntemleri kullanarak para aktarımı yapmanız gerekecektir.

Binance Tr Yetersiz Bakiye Sorunu

Binance tr fonlarınız yetersiz ne demek? Hesabınızda para ve fon var ancak kullanamıyorsunuz! Bunun iki sebebi ve çözümü olabilir;

  • Binance sistem hatasından dolayı olabilir. Biraz bekleyin ve gerekli durumda teknik destek isteyin.
  • Emir komutlarından kaynaklı olabilir. Bu durumda ise emir komutlarını kontrol etmeniz ve iptal etmeniz gerekecektir. Çünkü limit sınırlaması getirilmesi durumunda bakiye olsa dahi işlem gerçekleşmeyecektir.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.