Binance USD Alınır mı? Binance USD Fiyatı, Piyasa Değeri

0 12

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Amerikan dolarına destek ekleyeceğini açıkladı. Hareket, yeni pazarlara yapılan son genişlemenin bir parçası olarak geliyor. Peki Binance USD alınır mı? Güvenli bir yatırım mıdır?

Binance USD Kurucusu

Kripto para piyasasının en büyük borsalarından olan Binance tarafından 2019 yılında oluşturulan Binance USD (BUSD), kendi sabit parasını oluşturmak adına Paxos ile ortaklığa başladı.

Binance USD Güvenilir mi?

Binance USD (BUSD) kripto para birimi 2020 yılından bu yana istikrarlı şekilde yükseliyor. 2022 yılı başında piyasa değerine göre, büyük adına on beşinci kripto para birimi olarak değer kazanan Binance USD alınır mı konusunda araştırma yapılmalıdır.

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre BUSD’nin piyasaya sürülmesi, sabit paralar için yeni bir dönemi işaret ediyor. Yatırımcılar fiat para birimlerine erişmesi ve kullanması için, daha güvenilir ve kullanışlı bir yol sağlamaya kararlı görünüyor.

Binance USD Çıkacak mı?

Uzun vadeli bir yatırımcıysanız, Binance USD alınır mı konusunda güvenilir bir piyasaya adım atmış olursunuz. Binance USD fiyatı son zamanda yükseliyor ve gelecekte de yükselmeye devam etmesi muhtemel görünüyor.

Bu, parasını uzun süre elinde tutmak isteyenler için, iyi bir yatırımdır. Ancak hiçbir şeyin garanti edilmediğini ve fiyatın yükseldiği kadar kolayca düşebileceğini akılda tutmak önemlidir.

Genel olarak; uzun vadede değerinin artması bekleniyorsa, Binance USD satın almak genellikle güvenilirdir. Bunun nedeni; bir varlık sınıfı olarak Binance USD’nin tarihsel olarak, zaman içinde değer kazanma eğilimi göstermesidir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.