Bitcoin Cash Alınır mı? Bitcoin Cash Fiyatı, Piyasa Değeri

0 15

Bitcoin’in yan ürünü olan Bitcoin Cash alınır mı? Güvenilir bir yatırım olarak kullanılabilir mi konusu, yatırımcıları meraklandırıyor. Bitcoin’den farklı bir iş kanıtı algoritması kullanır ve daha büyük bir blok boyutuna sahiptir.

Bitcoin Cash Kurucusu

Bitcoin Cash, şu anda Bitcoin ve Ethereum’dan sonra üçüncü en değerli kripto para birimidir. Bitcoin’in bir yan ürünü ve Bitcoin’den farklı bir protokol ile Ağustos 2017 yılında kurulan Bitcoin Cash, merkezi değildir ve işlem ücretleri düşüktür.

Bitcoin Cash Güvenilir mi?

Ağustos ayında oluşturulan yeni bir dijital para birimi olan Bitcoin Cash alınır mı? Güvenilir bir kripto para mıdır konusu merak ediliyor. Bu yeni para birimi, daha büyük bir blok boyutu sınırına sahip olduğundan, Bitcoin’den farklıdır.

Bazı insanlar bu nedenle Bitcoin Cash’i, Bitcoin’den daha güvenilir olduğunu düşünüyor. Diğerleri bunun sadece bir Bitcoin kopyası olduğunu ve aynı özelliklere sahip olmadığını düşünüyor.

Bitcoin Cash Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Birçok kişi Bitcoin Cash alınır mı konusunu, satın almanın iyi bir yatırım olup olmadığını merak ediyor, çünkü hala erken aşamalarındadır. Şimdiye kadar Bitcoin Cash fiyatı çok oynaktı ve yukarı mı yoksa aşağı mı gideceğini tahmin etmek zorlaştı.

Başlangıcından bu yana, fiyatların birden çok kez yükselip düştüğü vahşi fiyat dalgalanmaları gördü. Birçok kişi Bitcoin Cash’in uzun vadeli bir yatırım olup olmadığı konusunda endişe yaşıyor.

Bitcoin Cash hala erken aşamalarında olduğu ve geleceğin onun için ne getireceğini söylemek mümkün olmadığı gibi; 2022 yılının ilk yarısında BCH’nin öngörülen minimum fiyatı 490 USD idi. 2022’nin ikinci yarısında ise Bitcoin Cash’in en yüksek fiyatının 545 USD’ye ulaşması öngörülüyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.