Bitcoin ETFleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

0 13

Bitcoin ETFleri hakkında bilmeniz gereken her şey, Bitcoin borsa yatırım fonu ve beraberindeki süreçlerde sizin açınızdan avantajlı olur. Bitcoin borsa yatırım fonu, bitcoin değerini takip etmektedir. Kripto para birimi alım satım platformları, diğer geleneksel borsalardan satın alınıp – alınıp satılabiliyor. Emtialar, para birimleri dahil olmak üzere farklı varlıkları ve endüstrileri fiyat maruziyeti sağlar. Çeşitliliğe odaklanan şirketler olarak hatırlanmak üzere kurulmaktadır.

Bitcoin ETFleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey; Bitcoin ETFleri Avantajları Ve Dezavantajları 

Bitcoin ETFleri hakkında bilmeniz gereken her şey konusunda, avantajları ve dezavantajları ön plana çıkıyor.

  • ETF, kullanıcıya kolaylık sağlar. Kripto cüzdan kullanmanız ya da kripto borsaları hesap açmayı öğrenmenize gerek yoktur.
  • Kullanıcılar doğrudan Bitcoin‘e sahip değillerdir. Bu sebepten dolayı yatırım araçları ya da bildikleri vergi kuralları aracılığıyla varlık sahibi olmadan fiyat riskine maruz kalabilirler.
  • Portföy çeşitlendirmesi ön plana çıkar.
  • Avantajlar ile bilindiği gibi her zaman bir dezavantajı olduğunu unutmamanız gerekiyor.
  • ETF’lilerin, genellikle fona eklenen ücretleri mevcuttur. Bu ücretler, ekstra ücret olarak kullanıcı tarafından ödenmeli. Bitcoin mülkiyeti bulunmaz.
  • ETF sahipleri ya da sahip olmadığı kişiler için fiyat riskine maruz kalacağından dolayı kripto diğer para birimleri ile değiştirilemez. Hatalı fiyatlandırma konusunda da dezavantajı bulunuyor.

Daha net bir şekilde ifade etmemiz gerekirse, Bitcoin fiyatını artışı ya da düşüşü yaşanacaktır. Bu durumda ETF’nin birden fazla varlığı varsa gerçek zamanlı olarak kendi değerine yansımaz. Kişiyi yanıltır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.