Bitcoin Hakkında Analistler Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

0 4

Bitcoin Hakkında Analistler Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu; Ünlü analistler bitcoini göz önünde bulundurarak Bitcoin üzerinde çok ciddi ve yüksek bir artış meydana geleceği bekleniyor. Bu konuda ise analizleri ile bilinen ve piyasa üzerinde yapmış olduğu araştırmalar açısından oldukça öne çıkan isim olarak The rational root Twitter hesabı geçtiğimiz günlerde oldukça çarpıcı olan bazı açıklamalarda bulundu.

Analistler tarafından yapılmış olan açıklama da ise 20,000 dolar seviyesini tarihsel olan bir açılar söz konusu olduğu zamanda ve incelendiği zaman ise kabul edilebilir normal bir seviyede olduğu ileri sürüldü. Öyle ki en son günlerde ise halving işlemi gerçekleştirilmiş olan Bitcoin ağında ise blok başı olarak hesaplanmış ve planlanmış olan madencilik ödülü 3,25 Bitcoin seviyesine kadar indirildi. Öyle ki ciddi bir çöküş meydana gelmiş olan Bitcoin o dönemlerde ise yaklaşık olarak neredeyse 8,000 dolar aralığında seyrediyordu.

Analistler Geçmiş Bitcoin Grafiklerini İnceledi

Analislterin yapmış olduğu incelemeler ardından ise Bitcoinlerin belirli seviyelerde seyrederken daima adil bir seviyede seyrettiği gözlemlendi. Öyleki gelecek grafikler de düşünülerek yapılan araştırmalara doğrultusunda ise Bitcoin fiyatlarının 40,000 dolar seviyesine kadar yükselebileceği vurgulandı. Popüler analistler gelecek Bitcoin fiyatları hakkında düşünme aşamasında ise ortamın getirmiş olacağı unsurları da detaylı bir şekilde göz önünde bulundurdu. Bu konuda ise marpekonomik ortam unsurları da detaylı bir şekilde incelendi. Bir sonra yapılacak olan halving işlemleri doğrultusunda ise madencilik ödüllerinin ise neredeyse 3,125 BTC seviyesine kadar düşecek olduğu planlanıyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.