Bitcoin Hangi Saatlerde Artar?

0 21

Bitcoin hangi saatlerde artar, Kripto para hangi saatlerde alınmalı? Bitcoin alım satım işlemleri, en çok hangi saatte gerçekleşir? Konu ile ilgili her bir soruya cevaplar yazımızda!

Bitcoin Hangi Saatlerde Artar Ve Detaylar Nedir? 

Kripto para piyasasında, her zaman yatırımlar istenilen sonuçları vermeyebilir. Burada yapmış olduğunuz yatırım sonrasında kazancınızın kat ve kat artacağını söylersek sizi yanıltır. Peki, bu noktada ne yapmak gerekiyor?

  • Kripto para piyasasında dalgalanmalar olur. Yani piyasanın açık olduğu saatlerde birimler yükselirken, bir anda düşüşe geçebilir. Yüksek fiyatlar üzerinden satmanız, düşükken almanız gibi alım ve satım ticareti yapabilirsiniz. Gelişigüzel alım ve satım ticaret yapmak yanlış olacaktır. Bu noktada riskli problemlerle karşılaşabilirsiniz.
  • Bitcoin sanal para birimi üzerinden ticaret yapmak isteyen kişiler, Bitcoin hangi saatlerde artar konusunda detayları araştırıyor. Yapılan araştırmalar ve incelemeler doğrultusunda, Pazar akşamı Bitcoin satın almak için en iyi zaman olduğu görülmektedir.
  • Tarihsel olarak Bitcoin Pazar akşamları ve Pazartesi sabahlara erken saatlerine kadar kişilere her daim yüksek getiri sağlamıştır. Ancak ülkelerdeki kriz dönemlerinde, siyasi sebeplere bağlı olarak bu durum değişebilir. Ortalama bir tahmin verilmiştir.

Bitcoin Alım Satım İşlemleri 

Bitcoin piyasa değeri, en büyük kripto para birimidir. Aynı zamanda en çok tercih edilen para birimi olduğunu söyleyebiliriz. Bitcoin alım satım işlemleri için saat dilimleri ülkelere göre değişiyor. Bu yüzden, yukarıda belirttiğimiz gibi Pazar akşamları ve Pazartesi sabahları yükselişte olmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.