Bitcoin Neden Altcoinleri Etkiliyor?

0 12

Bitcoin neden altcoinleri etkiliyor; düşüş ivmesinin coinler arasında etki sahibi olduğu ve bazı coinlerin Bitcoin ile eş zamanlı şekilde düşüş yaşadığı görülmektedir. Düşüş trendine ilişkin detaylar burada!

Uzun seneler boyunca yatırımcıların doyurucu bir kazanım getirmiş olan Bitcoin’in son dönemlerde büyük bir değer sorunu ile karşı karşıya kaldığı görülmektedir. Özellikle bu durumun tüm kripto piyasasını etkiler durumda olması süreci daha sıkıntılı bir hale getirmektedir. Bitcoin ile diğer coinler arasında düşüş oranı konusunda kıyaslama yapıldığı zaman alt coinlerdeki düşüşün Bitcoin seçeneklerine göre çok daha yüksek olduğu fark edilmektedir.

Bitcoin Neden Altcoinleri Etkiliyor; Neden Etkileşim İçerisinde

Bazı alt coinlerin ölçümü sırasında BTC terimi kullanılmaktadır. Bu nedenle kaçınılmaz olarak Bitcoin değerinde bir hareketlenme meydana geldiği zaman bu hareketlenmenin direkt olarak aynı ölçüm birimini kullanan alt coinlerde de meydana gelmesi sorun oluşturmaktadır.

Daha fazla mesaj
  • Tamamen bağımsız bir coin hazırlamak isteyen kişilerin BTC birimi yerine özgün bir ölçeklendirme metodu kullanması gerekir.
  • Bu durumun da maliyet ve zaman konusunda daha kapsamlı bir ilgi gerektirdiği bilinmelidir.

Genel Global Finansal Sorun

Bitcoin neden altcoinleri etkiliyor; BTC ile etkileşim içerisinde olan alt coinlerin de son dönemlerde değer kaybına gittikleri görülmektedir. Bu değer kaybının genel global kriz ile alakalı olduğu tahmin edilmektedir. Hatta kripto para birimlerini erken davranarak devletin resmi para birimi ilan eden ülkelerin, büyük ekonomik krizler ile boğuştuğu da görülmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.