Bitcoin SV Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Alınır ?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin SV Nedir ? geçtiğimiz zaman içinde Bitcoin’in 3773 dolar seviyesini görmesi birçok altcoin’de aşağı yönlü harekete yol açtı. Kripto para piyasasının iyice gerilediği bu zamanda Bitcoin Cash içinde yaşanmış olan çalkalanmalar sonucunda, kripto para sanayisine yeni bir coin katılmış durumdadır; Bitcoin SV. Bitcoin Cash’de lider madencilik şirketlerinden önde gelen Coin Geek tarafınca ortaya çıkarılan Bitcoin SV, Satoshi Vizyon’unu kendine misyon edinmişti ve adını de buradan almıştır.

En İyi ve Güvenilir Kripto Para Sitesi Hangisidir ? Nasıl Seçilir ? yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz…

Geçtiğimiz 1 hafta içinde Bitcoin’in 3773 dolar seviyesini görmesi birçok altcoin’de aşağı yönlü harekete yol açtı. Kripto para piyasasının iyice gerilediği bu zamanda Bitcoin Cash içinde yaşanmış olan çatallanma sonucunda, kripto para sanayisine yeni bir erkek oyuncu katıldı; Bitcoin SV. Bitcoin Cash’de lider madencilik şirketlerinden önde gelen Coin Geek tarafınca ortaya çıkarılan Bitcoin SV, Satoshi Vizyon’unu kendine misyon edinmişti ve adını de buradan almıştır. Bitcoin Cash’in Blockchain alt yapısının ikiye bölünmesiyle ortaya çıkan Bitcoin SV’nin madenciliği de Blockchain teknolojisiyle yapılmaktadır.

Bitcoin SV Nedir ? Tıpkı Bitcoin ve öteki altcoinler şeklinde olan Bitcoin SV madenciliği Coin Geek firması tarafınca fazlaca yoğun olarak yapılmak da. Arkasında Coin Geek şeklinde bir firması bulunduran Bitcoin SV’nin madencilik işlemlerinin gün geçtikçe daha da artarak devam etmesini bekliyoruz. Ayrıca Bitcoin şeklinde, her 4 senede bir alınan ödüllerde yarılanma gerçekleşir ve son Bitcoin SV, 2140 senesinde çıkarılması bekleniyor. Kendisini reel Bitcoin olarak tanıtan Bitcoin SV, Bitcoin ABC ile olan savaşından her ne kadar zararı olan çıksa da hemen sonra kaderini piyasanın eline bırakmasıyla müthiş bir yükseliş göstererek piyasanın altını üzerine getirdi diyebiliriz. Bu yükselişiyle beraber öteki altcoinleri ve hatta Bitcoin’ide etkileyen Bitcoin SV, yeni Bitcoin olma noktasında piyasayı yönlendirici bir rol almış olması hakikaten de Bitcoin’in yerini alabilecek bulunduğunu göstermektedir. Bitcoin SV’nin öne sürdüğü varsayımlar ve piyasalarda yol açmış olduğu tesir her ne kadar yatırımcıların gözünü korkutmuş olsa da bu Bitcoin SV’ nin yatırım yapılmayacak bir para bulunduğunu göstermemektedir. Kısa vadede mühim değişimler gösterebilecek Bitcoin SV, bilhassa şu dönemlerde kısa vadede kazanç sağlayabilecek bir yatırım aracı olabilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!