Bitexen – Giriş, İletişim, Güvenilir mi?

0 39

27 nisan 2018 yılında İstanbul Beşiktaş semtinde kurulmuş olan bir platformdur. Kurucuları ise Murat Çelik, M.Fatih Bilgin, Mutlu Dağdelen, A. Kürşat Duygulu’dur. Ayrıca sistemin kilit isimleri sayılan 2 kişiden de bahsetmek mümkün olur. CEO’su olan Yahya Tuğyan Erdem ile Yönetim Kurul Başkanı olan Kemal Cenk Erdem.

Bitexen bir tür kripto para alım satım alanı olup; cep ya da webden, bitcoin ve altcoin ulaşımı sağlayan platformdur. 2018 yılında İTÜ bünyesinde bulunan Arı Teknokent içerisinde kurulmuştur. Site sayesinde; dijital pek çok varlık web ya da mobil üzerinden alınma, satma, saklama gibi işlemler yapılabilir.

Bitexen Giriş

Sisteme https://www.bitexen.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizi yaparken, gelişmiş güvenlik önlemleri adına üyelik talep edilir. Bunun için sitenin sağ köşesinden “hesap oluştur” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise gereken isim, soy isim, e-posta adresi, şifre ile birlikte kullanıcı sözleşmesini okumanız ve onaylamanız; sonrasında ise gereken yönlendirmeleri takip edip üyeliğinizi oluşturmanızın akabinde de gelen mesaj ve maili onaylayarak üyeliği tamamlamanız gerekecektir. Sonrasında ise istediğiniz her işlemi güvenle yapabilirsiniz.

Bitexen İletişim

Bitexen sistemine çalışma saatleri arasında 0850 255 08 92 numarasından ya da [email protected] mail adresinden ulaşmanız kolay olacaktır. Bunlar dışında sistemin sosyal medyaları üzerinden de hem inceleme yapabilir hem de irtibat kurabilirsiniz. Hesapları ise;

https://www.linkedin.com/company/bitexen

https://www.instagram.com/bitexen

https://www.facebook.com/bitexen/

https://twitter.com/bitexencom

Bitexen Güvenilir Mi?

Büyük kuruluşlarca denetlenen ve kullanıcı sayısı yüksek olan bir platform olup; güvenilir ve sağlam bir alt yapı olarak müşterileri ile buluşur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.