Bitshares Nedir, Piyasa Değeri

0 14

İlgilerine sağladığı avantajlar ile kripto para piyasasının işlem platformudur. En dikkat çekici yanı Piyasa Değeri; kripto varlıkların her zaman limit olmaksızın üretilmesidir. Bitshares Nedir; Platformda bulunanlar kendilerine özgü sanal para birimleri yaratabilmektedirler.

Belirli bir merkezi olmayan, bağımsız, yatırımcıların cüzdanlarının banka formatı sağladığı bir uygulamadır. Piyasa Değeri; Sanal olarak yaratılabilecek farklı varlıklarında oluşuyor. Bir futbol maçı için kripto varlık şeklinde bilet geliştirilmesi örnek verilebilir. Bilet için üretim sağlandığın; giriş için her gelenin bir tanesini iade ettiği bir sistem ile daha açık ve takibi sağlanabilir bir ortam yaratabilmektedir.

Bitshares Borsa

Bitshares Nedir; Her yatırımcı kendi para birimini oluşturması firmaların bazılarının etkin olarak yaralandığı bir özellik. Yarattığı bu paraları Bitcoin veya diğer para birimleri ile takas edilebilmektedir. Örnek olarak yaratılan open BTC para birimi BTC ile aynı kripto varlıktır. Bitshares platformu BTC’ yi içeriyor. Bistshare platformunda 1 open.BTC’ ye dönüşüyor.

Bitshares Giriş

Bitshares giriş yapıldığında BTC, open.BTC cüzdanda varlığını sürdürüyor. ETH, LSK, Doge para birimleri ile de işlemler gerçekleştirilebiliyor. Platformun kullanılması merkez üstü ve aracısız olarak yatırımcıların iletişimlerini sağlayabilmektedir. Avantajlarında birisi güvenilirlik ve açıklık sağlamasıdır. Diğer özellikler;

  1. Hacker saldırılarına maruz kalabilecek bir merkez bulunmaması.
  2. Açıklık sağlaması illegal işlemlere konu olmasını engellemektedir.

Piyasa Değeri; ilave özellikleri ile geleceği parlak görünüyor. Özellikleri anlatılan platform yatırımcılar için avantajlıdır. Ancak işleyiş anlaşılmadan içerisinde yer almak doğru bir karar değildir. Sadece piyasa yükselişi göz önünde bulundurularak işlem yapmak yanlıştır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.