Blockhain ETF’leri

0 18

Blockhain ETF’leri kripto para satın almadan da kripto paralara yatırım yapılmasını sağlar. ETF borsa yatırım fonu anlamına gelmektedir. Varlıkların değerlerini çoğaltan hisseler olarak da kabul edilir.

Blochain EFT’leri Nasıl Çalışır?

ETF borsada işlem gören fonların oluşturulmasıdır. ETF içinde birçok farklı şirket ve birçok farklı varlık bulunuyor. En çok işlem gören altındır. Blockhain içinde ETF aynı şekilde çalışıyor. ETF fiyatı bu fiyatları takip eder. Yasal düzenlemeye tabii olmaları yatırımcıların en çok tercih etme nedenleri arasındadır.

Kripto para sektöründe sınırların büyümesi ile gelecekteki durumu tartışılıyor. Coin almadan yatırım yapmak isteyenler için tercih sebebidir. ETF’ler temel varlık üzerinden fiyatların belirlenmesini sağlıyor. Kripto paranın değerini kopyalayan hisse senetleri olarak düzenlenir.

Blockhain ETF’leri Neden Tercih Ediliyor?

Blockhain ETF’leri özellikle kurumsal kitlelere daha fazla hitap etmektedir. Bu piyasa düzenlenmiş bir piyasadır. Bu nedenle de hem yatırımcıyı hem de tüketiciyi daha fazla korur. Kripto parayı muhafaza etmek ve korumak için farklı güvenlik önlemleri almak gerekiyor. Ancak ETF’ler için cüzdana, güvenlik sistemine veya bir anahtara ihtiyaç duymazsınız.

Potansiyel yatırımcılarının tabanını genişletmek için kullanılır. Fiziksel olarak bir şeye sahip olmadığınız için güvenlik sorunu yaşamadan pozisyonlarını değiştirebilirsiniz. Kripto para satın almanın mümkün olmadığı borsalarda da ETF satın alımı yapılır. Yatırımlarınızı nakit olarak tutmak ancak kripto karlarından da geri kalmak istemiyorsanız ETF kullanabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.