Boson Protocol (BOSON) Nedir?

Boson Protocol (BOSON) Nedir
Boson Protocol (BOSON) Nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boson Protocol (BOSON) nedir; Ticareti merkeze bağlı olmaktan kurtarma amacıyla geliştirilen bir tasarıyı ve para birimi BOSON ifade eder. Geliştiricileri küresel ticaretin hiçbir merkez ya da denetim bağı olmadan gerçekleştirilmesini amaçlar. Görüşleri ile sanal bir evren yarattılar. Fiziki varlığı ve değeri olan şeylerin yaratılan sanal dünyada ticaret konusu olmasını istemekteler.

Boson Protocol (BOSON) nedir; Sanal ticaret evreninin para birimi olan BOSON 2021 yılında Gnosis Auction tarafında açık arttırma yöntemi ile piyasaya sürülmüştür. Tasarladığı sanal ticaret evreni ve gerçek gerçek hayattaki e-ticaret sektörünü birleştirmeyi amaçlar. E-ticaretin bu tasarı ile daha basit ve emniyetli bir şekilde gerçekleştirilmesi ana hedefleridir.

Boson Protocol (BOSON) Özellikleri

  1. İlerleyen yıllarda hedefine ulaşır ise önemli ve hayatın her alanında etkin bir konuma gelebilir.
  2. Merkez üstü her işlemin bu tasarı ile gerçekleştirilmesi mümkün olabilir.
  3. NFT göstergeleri nedeniyle Thing alınır ve çok fazla gelir imkânı sunar.
  4. Güvenlik açıkları olması ilgilenenlerin güvenini zedeler.
  5. Her kripto para birimi gibi piyasa rekabetini kaybetme ihtimali vardır.

Boson Protokol (BOSON) Nasıl Çalışır?

Hedeflediği adil ticaret evrenini oluşturmak için oyun NFT’ leri ile çalışır. NFT yardımıyla gerçekte var olan ürünlerin sanal bir evrende işlem görmesini sağlar. Tasarı alışverişte NFT tokenlerini kullanır. Katılımcılar var olan gerçek bir ürünü NFT değişimi ile sanal evrene dahil eder.

Oyun içerisinde ticaret mantığı ile tasarlanmış adil ve gerçek bir ticaret modeli oluşturması en önemli özelliğidir. Kademeli oyun tarzında geliştirilmiştir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir