Brezilya Kripto Para Borsası

0 19

Brezilya kripto para borsası Sau Paulo şehrinde bulunuyor. Hisselerini her geçen gün arttırırken dünyadaki en büyük borsalardan biridir.

Brezilya Kripto Para Borsası Coinbase

Kripto para borsaları faaliyetlerini geliştirerek büyütmeye devam ediyor. Coinbase kripto para borsalarından biri olurken Brezilya’da da etkindir. Coinbase Brezilya’nın en büyük kripto para borsasını satın alma girişimlerini başlattı.

Brezilya kripto para dünyasında 4 milyon müşterisi olan Mercado borsasını satın alma girişimini sürdürüyor. 2021 yılı içinde hacim 7,1 milyar dolar gibi büyük seviyelere yükseldi. 2022 yılında ise işlem hacmi çok daha geniştir.

Brezilya Kripto Merkez Bankası

Brezilya kripto para borsası için merkez bankası çalışmalarını başlattığını duyurdu. Yasa tasarısını hazırlayarak kamuoyunun da bu tasarıyı onayladığını biliyoruz. Brezilya son yıllarda CBDC’ler için hareket geçtiğini tüm dünyaya duyurdu. Brezilya merkez bankası yaptığı açıklamalarda merkez bankası dijital para birimi için arayışının halen devam ettiğini açıkladı.

Brezilya kripto para dünyasında birçok yatırımcı da girişimlerini tamamlamak üzere. Brezilya’da çok farklı kripto para borsası açıldı ve yenileri de açılmaya devam ediyor. Milli takımların ve 6 farklı kulübün hali hazırda fan tokenleri işlem görmeye başladı. Yıl sonuna kadar 100 bin fan token farklı borsalarda satışa çıkarılacak. Yeni gelir fırsatlarının borsa içinde kullanılmaya başlamadı işlem hacmini de büyütüyor. Başka ülkeler gibi Brezilya borsası da önemini her geçen gün arttırmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.