Bruce Wagner Kimdir?

0 20

Dünya çapında Bitcoin hakkında çeşitli konferanslar veren Bruce Wagner, asıl mesleği televizyon sunuculuğudur. Amerikan televizyonunda çeşitli şovlar hazırlayan talk show sunucusu, kripto para piyasasında, büyük servet edinen kişilerden biridir.

Bitcoin’in piyasaya çıkmasından bu yana, en büyük desteği eren Wagner, kazandığı paraların yanı sıra halen, birçok yerde konferanslara katılarak, insanlara Bitcoin’in ne olduğunu ve nasıl para kazanacakları konusunda ipuçları veriyor.

Adı Dolandırıcılıkla Anıldı

Elektronik para birimi dünyasında, halkın yol göstericisi olarak adlandırılan Bruce Wagner, Bitcoin konusunda bilgi almak isteyen kişilerin başvuru kaynakları arasında yer alıyor.

Ancak myBitcoin saldırıya uğraması dolayısıyla, dolandırıcılıkta adı anılmaya başladı. Bunun yanında Bitcoin üzerine birbirinden farklı teknik incelemeleri okuyarak, ticaret bloglarının yanı sıra, teknik analizleri ve forum tartışmalarını takip eden Wagner; biraz bozuk para bulmak için, sadece zengin Arap şeyhinin yeterli olduğu görüşüne sahip biridir.

Bitcoin Koca Bir Balon Değil

Bitcoin’in içi boş bir balon olmadığını ve bunu her gittiği ya da yaptığı programlarda defalarca savunan ve hala savunmaya devam eden Bruce Wagner, Bitcoin’in meşruiyetini en fazla savunun kişiler arasında yerini alıyor.

Amerikan şovlarını ve televizyon dünyasını yakından takip eden birçok kişi, Wagner’i kripto para dünyasında, çok fazla kazanan bir şovmen olduğunun farkına vardı. Dünya çapında hala Bitcoin ile ilgili birçok konferansa katılan Wagner’in 3 milyon dolarlık bir serveti olduğu tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.