BTC Türk Pro Basit Al Sat Nasıl Yapılır?

0 22

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve bunu slogan haline getiren BTC Türk’te basit al sat işlemi nedir? Basit al-sat nasıl yapılır?

Kripto birikimi olanlar veya kripto para satın almak isteyenler için sunulmuş basit arayüzlü bir sistem olan al sat işlemleri BTC Türk Pro ile kullanıcılarına sunuluyor.

Basit Al- Sat Nedir?

BTC Türk’ün sunduğu hizmetlerden biri olan basit al-sat işlemi için pro.btcturk.com adresine giriş yapmanız gerekiyor. Ardından Sol üstte bulunan ‘’basit al-sat’’ menüsüne tıklayarak verilere ulaşıyorsunuz. Burada BTC / TRY yani Bitcoin Al ile Bitcoin Sat ekranı karşılıyor. BTC almak istiyorsanız üst kısma TL olarak tutar girebilir ve kaç BTC alabileceğinizi alt satırdan öğrenebilirsiniz. Eğer BTC satmak istiyorsanız ise yine aynı ekrana satmak istediğiniz BTC tutarını girip kaç TL ettiğini görebiliyorsunuz. Bu ekranda yine kullanılabilir bakiyeniz yeşil olarak sizlere gösteriliyor. Komisyon oranları ve toplam tutar verileri de akıcı bilgi almanız için sunuluyor. BTC Türk Pro basit al sat nasıl yapılır işlemi bu kadar basit!

BTC Türk Pro Basit Al Sat Nasıl Yapılır; Basit Al-Sat Son İşlemler

Ekranın sağ üst köşesinde ‘’Son işlemler’’ bölümü altında anlık olarak yapılan alım satım işlemlerinin miktarı ve fiyatları zamanıyla birlikte kullanıcılara gösteriliyor. Bu alanın üzerinde ise en iyi alış, en iyi satış ve son 24 saate göre ortalama tutarlar var. BTC Türk Pro basit al sat nasıl yapılır; detaya girmeden tutarı ilgili ekrana girerek işlem tamamlanır.

En iyi 10 alış emri ise aynı ekranda sürekli olarak güncellenir ve yüksek miktarda yapılan alışların dökümü detaylı olarak tutarlarıyla sizlere sunulur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.