Btctürk – Giriş, İletişim, Güvenilir mi?

0 15

Türk parası ile Bitcoin alma ve satma işleminin ilk kez gerçekleşmesini sağlayan ve Türk lirası tabanlı olarak oluşturulmuş platform, bu düşünce sistemi ile kurularak hayata geçirilmiş ilk Türk lirası ile kriptopara alım ve satım noktasıdır. 2013 yılının Temmuz ayı başında faaliyete geçirilmiş platform kurucusu Kerem Tibuk’dur. Daha sonra 2018 yılına gelinmesi ile birlikte, QNB CEO’su Özgür Güneri devralmıştır. Yine bu dönemlerden itibaren Türkiye bünyesinde faaliyette bulunan çeşitli bankalar ile işbirliği oluşturulmuştur. 2020 Temmuz ayına gelinmesi sonrası ise kullanıcılarını çeşitlendirmeye giderek, yurtdışından da kabule başlanıldı. Yine platformun kuruluş düşünce alt yapısı olarak Türk lirası ile alım satım gerçekleştirilmeye devam edinildi.

Btc Türk Giriş

Btc Türk sistemine, her türlü işlem ve sorularınıza cevap bulabilmek adına https://www.btcturk.com/ adresinden ulaşmanız mümkün olur. Siteye üye olarak işlemlerinizi derinleştirmek adına ise sitenin sağ üst kısmından “yeni üyelik” alanına tıklayarak;

  • Tc numaranızı,
  • Adınız soyadınızı,
  • Doğum tarihinizi
  • Şifrenizi
  • E-posta adresinizi
  • Telefon numaranızı

Yazarak, kullanım ve iş koşullarını okuyarak onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında gelen doğrulama kodlarını girerek, üyelik işlemlerinizi aktive etmeniz ve böylece üyeliğinizi başlatmanız mümkün olacaktır.

Btc Türk İletişim

Sistemin henüz aktif numarası olmadığından ötürü, şu 2 yolla ulaşmanız mümkün olacaktır;

Ayrıca;

Btc Türk Güvenilir Mi?

Güvenli şekilde ve milli duygularla Türk lirası alt yapısı ile kurulmuş bu sistemi, dilerseniz kendiniz kolayca deneyimleyin.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.