Btcturk Mü Yoksa Binance Mi?

0 15

Btcturk mü yoksa Binance mi? Btcturk, 2013 yılında kurulmuş ve Türkiye merkezli olarak hizmet sunan global bir kripto para borsasıdır. Piyasada en çok tercih edilen kripto para borsaları içerisinde yer alır. Binance ise 2017 yılında Cayman Adalarında kurulmuş ve günümüzde global olarak hizmet sunan bir kripto para platformudur.

Btcturk Mü Yoksa Binance Mi; Binance Kullanmanın Avantajları

Binance kripto para borsasını kullanmanın avantajları olarak şu durumlardan bahsedilmesi mümkün olacaktır;

  • Düşük ücretler uygulanır ve gerçekleştirmiş olduğunuz işlemler için yüksek kesintiler ile karşılaşmazsınız.
  • Çok geniş bir kripto para birimi seçeneği bulunur. Alt coin ve normal coinler olarak 100’den fazla seçenek bulunur.
  • Binance platformunun içerisinde iki faktörlü kimlik doğrulama bulunur. Bu da güvenliğin çok daha yüksek olmasını sağlar.

Dezavantajlarına bakıldığında ise hem karışık bir sisteminin hem de itibari para yatırma – çekme işlemlerinin olmaması platformun dezavantajlarıdır denebilir. Btcturk mü yoksa Binance mi anlamak için Btcturk avantajlarına da bakılması gerekir.

Daha fazla mesaj

Btcturk Kullanmanın Avantajları

Btcturk kullanmanın avantajlarında ise yine güvenlik ve diğer faktörler çıkıyor. Ancak Btcturk içerisinde kullanılan oranların Binance’e göre daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında daha fazla seçenek Binance içerisinde yer alıyor.

Btcturk içerisinde ise para çekme ve yatırma işlemlerine ilişkin farklı kolaylıklar bulunuyor. Eğer yeni başlayan bir kişiyseniz Binance’den yana tercih yapabilirsiniz. Türk bir ortamda işlem gerçekleştirmek isterseniz de Btcturk kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.