Bu Yıl Hangi Kripto Para Patlayacak?

0 6

Kripto para borsası içerisinde ki, listelerin genel durumu aynıdır. Çoğu zaman ilk sıralardakiler ile hemen altındakiler yer değiştirirse de Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi çeşitli Kripto paralar, çoğunluğun bildikleridir. Bu yıl hangi kripto para patlayacak? Yükselişe geçecek Kripto paralar üzerinden bir yatırım yapmak, çoğu zaman riskli olsa da çoğu zaman da oldukça kazançlıdır.

Bu Yıl Hangi Kripto Para Patlayacak; Beklenen Kripto Paralar

  • Binance Coin
  • Cardano
  • Tezos

Binance coin; Kripto para piyasasında 8. ya da 9. sıralarda yer edinir. Bu Yıl Hangi Kripto Para Patlayacak listesi içerisinde yer alması bekleniyor! 4 sayı ileriye atarak 4. sıraya geçebilir. Dijital altyapısıyla, uygulanabilirliğiyle yatırımcıların dikkatinde olan Binance Coin, 4 büyük Kripto para birimi olma potansiyeline sahip olması ile birlikte, rakiplerinin önüne geçeceği de söyleniyor

Cardano; 5. sırayı alabilir. Cardano Kripto para birimleri içerisinde, genel olarak yatırımcıların çekimser kaldığı bir dijital varlıktır. Çünkü alt sıralarda yer edinmesi, yükselişe geçemeyeceğini gösterir. hareketlenme sağlaması bekleniyor.

Tezos; Kripto para piyasasının, gerek Finans sektörü gerekse vatandaşlar tarafından ciddi bir şekilde ilgi görmesi ile birlikte, alt sıralarda olan dijital varlıkların üst sıralara taşınmasını sağlamıştır.

Yükselişe Geçmesi Beklenen Kripto Paralara Yatırım Yapmak Riskli Mi?

Belirli bir dijital varlığın anlık olarak yükselişe geçmesi, bu kripto para üzerinden yatırım yapan kişinin de aynı şekilde yükselişe geçmesini sağlar. Bu demek oluyor ki, yükselmesi ya da düşmesi beklenen kripto paraların istenilen seviyeye geldiği sırada yatırım olarak tercih edilmesi, riskli bir durum olarak görülse de kazançlıdır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.