Cardano Alınır mı? Cardano Fiyatı, Piyasa Değeri

0 17

Cardano merkezi olmayan bir kamu blok zinciri ve kripto para projesidir Tamamen açık kaynaklı olan Cardano alınır mı? Güvenilir bir yatırım olup olmadığı, 2022 yılında akıllı bir yatırım olup olmayacağı merak edilir.

Cardano Kurucusu

Charles Hoskinson ve Jeremy Wood tarafından 2015 yılında oluşturulan Cardano kripto para birimi; mevcut kripto para birimlerinin sorunlarını çözmeyi amaçlayan, merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur.

Hakemli akademik araştırmalar üzerine inşa edilen blok zinciri platformu olması bakımından benzersizdir.

Cardano Güvenilir mi?

Güvenli, anonim işlemlere izin vermek için, blok zinciri teknolojisini kullanan, merkezi olmayan para birimi Cardano alınır mı konusu önemlidir. Cardano’nun altında yatan teknoloji güçlü olsa da ekip güvenlik açısından bazı aksilikler yaşadı.

Cardano hala oldukça yeni bir kripto para birimidir ve güvenli olma sözünü yerine getirip getirmeyeceği zamanla görülecektir. Diğer kripto para birimleri gibi; hala oynaklığa ve fiyattaki beklenmedik değişikliklere karşı hassastır.

Cardano Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Cardano, 2021 yılında, kripto para piyasasının en aktif şekilde işlem gören para birimlerinden biri olduğunu gösterdi. Buna göre Cardano alınır mı noktasında Cardano (ADA)’nın satın alınması, güvenli ve akıllıca bir yatırım gibi görünüyor.

Çoğu uzmana göre Cardano (ADA) 2022 yılı tahminen edilen fiyatı 5 USD olarak öngörüldü. Diğer popüler kripto para birimleriyle birlikte 2022 yılında Cardano’nun 10 USD üzerine çıkabileceği, uzman analistler tarafından öngörülüyor. Bunun yanında 2023’e kadar tahmini olarak verilen yüksek fiyat ise 18 USD olarak tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.