Cardano Fiyat Geçmişi

0 18

Cardano fiyat geçmişi öğrenerek geleceği hakkında tahminlerde bulunabilirsiniz. Yatırım yapmak istiyorsanız geçmiş riskleri gelecek için kılavuz olabilir.

Cardano Fiyat Geçmişi

Cardano kripto para dünyasında bilinen alt coinlerden biridir. Alt coinlere yatırım yapmak ve kullanmak her zaman daha risklidir. Yatırım yapmadan önce tüm bu riskleri göz önüne alarak değerlendirmeniz gerekiyor.

Cardano 2015 yılında piyasa da kendisine yer buldu. 2017 yılına kadar çok küçük para birimi ile işlem alınmaya devam edildi. 2018 yılına geldiğimizde ise 1 dolardan işlem almaya başladı. Kripto para dalgalanmaları ile kısa bir süre de değerini 28 milyar doların üzerine taşımayı başarmıştır.

2018 yılından 2021 yılına kadar oynaklık olsa da genel olarak piyasa değeri büyük bir şekilde değişmedi. 2021 yılının sonuna doğru ise büyüme ivmesini hızlandırdı. Farklı piyasalarda kullanılmasıyla birlikte yatırımcılarına %116 ve üzeri kazandırdı.

Daha fazla mesaj

Cardano 2022

Cardano fiyat geçmişi içinde 2021 yılı kırılma yılıdır. 2021 yılı içinde değerini katlamaya devam etti. Diğer birimler birlikte geri çekilme yaşandığında Cardano değeri de düşüşe geçmiştir. Anlık piyasa yükselmeleri yaşanırken hızla geri çekilme yaşanıyor.

Piyasa değeri bugün diğer bir birim olan Ripple’in üzerinde kalmıştır. 2022 yılında ise değeri normal piyasa değerinde devam etmektedir. Kısa süreli dalgalanmalar ile yatırımcılarına kar bırakıyor. Ancak hala kalıcı bir yükseliş ve büyük oranlı piyasa değeri artışı beklenememektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.