Cardano Piyasa Değeri

0 22

Cardano piyasa değeri güncel alım ve satım işlemleri için değerlidir. Güncel piyasa değerini bilerek işlemleriniz için genel bir tablo oluşturabilirsiniz.

Cardano Piyasa Değeri

Cardano piyasa değeri piyasaya sürüldüğü günden bu yana sürekli artış gösteriyor. Son yıllarda değerine baktığımızda 100 milyar doların çok daha fazla üzerinde değeri bulunmaktadır.

Piyasa değerini net bir şekilde hesaplamak isterseniz mevcut jetonların sayısının güncel fiyatına çarparak bulabilirsiniz. Şu an piyasada ortalama 34 milyar madeni parası bulunmaktadır.

Fiyat dalgalanmaları piyasa içinde çok fazla yaşanıyor. Piyasa değeri de buna bağlı olarak zaman zaman yükselirken zaman zaman düşer. Fiyatı ortalama olarak 50 sent ile 4 dolar gibi bir aralıktadır.

Cardano Piyasa Değeri Arzı

Cardano piyasa değeri yapılan hamle ile bugün olmasa da bir gün çok değerlenecek. Bugün ilk 10 kripto para birimlerinden biri olurken alt yapısını sağlamlaştırma çalışmaları halen devam etmektedir. 2022 yılı ADA için farklı bir yıldır. Çünkü Cardano enflasyon karşısında güç kazanmaya devam eden birimlerden biridir. Cardano’da Bitcoin gibi kripto varlığını belirli bir seviyede sınırlandırıyor. Mevcut 34 milyar jeton arken bu rakam 45 milyar ile sınırlandırılmıştır.

Şu an piyasasının %75’ini kullanan kripto para olumsuz piyasa koşulları nedeniyle kendisine bir sınır belirledi. Ayı piyasası içinde değerini korumak için benzer hamleler geliştirmesi beklenmektedir. Cardano da Bitcoin modelini uygulama başladı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.