Ceek VR (CEEK) Nedir? Artı ve Eksileri Neler?

0 11

Ceek VR Projesi Nedir? Amacı Ne?

CEEK VR (CEEK) spor, sanat ve gösteri dünyasının fenomenlerini doğrudan hayranları ile buluşturan bir Metaverse projesidir. CEEK VR, Lady Gaga, Demi Lovato, Ziggy Marley gibi dünyanın en iyi sanatçılarıyla işbirliği yaparak, sanal gerçeklik dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları bir araya getiriyor. Ceek’in bir marka haline gelmesi adına bu işbirlikleri oldukça önemli bir avantajdır.

CEEK VR’ın İş birlikleri fenomenlerle bitmiyor. Ceek, Universal Music ile işbirliği yaparak bu alanda ciddi bir sıçrama yapmıştı. Böylece bu ortaklık sayesinde Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha birçok yıldızı metaverse teknolojisi sayesinde hayranlarıyla buluşturmayı vaat ediyor. Ek olarak T Mobile ve Apple da iş birliği halinde olduğunu belirtmekte fayda var.

Özetle Ceek son dönemde gündemimizde olan Metaverse evrenine dahil olan projelerden biridir ve bu da bir avantajdır. Ayrıca kendine has projesi de son derece gelecek vadeden ve ilgi gören Metaverse projelerinden biridir. Metaverse ekosisteminin gücüyle de yatırım alması daha da kolaylaşmaktadır. Çünkü herkesin dikkati Metaverse, Web 3.0 ve GameFi evrenlerine dönmüş durumda.

UFO Gaming Nedir? Makalemizi buradan okuyabilirsiniz.

CEEK Token ve Ceek VR Altyapısı

CEEK token Ceek VR’da kullanılan tokendir. Ceek sanal dünyasındaki ticaret bu token üzerinden gerçekleşir. Ceek VR, Ethereum blokzinciriyle desteklenen bir Metaverse projesidir. CEEK token, ERC-20 tabanlıdır. CEEK, madenciliği yapılan bir token değildir. Geçerli olduğu evrende takas edilebilir ve ödül olarak kazanılabilir.

CEEK Token Nasıl Alınır?

CEEK’i merkeziyetsiz kripto ticaretine olanak sağlayan bazı borsalardan satın alabilirsiniz. Ülkemizde yabancı borsalara doğrudan Türk Lirası yatırılmadığını unutmamak gerek. Bunun için Binance TR, BTC Türk vb. borsalardan coin satın alıp MEXC, Probit, Gate.io gibi borsalara gönderebilirsiniz. Ancak geçtiğimiz günlerde Türk borsalarından biri CEEK’i listeledi. CEEK’i Paribu’dan da satın alabilirsiniz. Borsanızı seçmeden önce aldığı önlemlere ve listelediği coinlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ceek’in listelendiği tüm borsaları buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Ceek VR detaylı incelemek için web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

NOT: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım kararlarınızı kendi incelemeleriniz ve araştırmalarınız doğrultusundayapınız. Burada yer alan içerikler bilgi ve haber niteliği taşımaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.