Cere Network (CERE) Nedir?

Cere Network (CERE) Nedir
Cere Network (CERE) Nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cere Network (CERE) nedir; normal hayatta yer alan şirketleri e-ticaret ile birlikte NFT dünyasına taşımayı amaç edinmiş bir projedir. Cosmoc ve Polkadot tasarılarının parçası ve zincirlerin paralel olarak çalışması amacı var. En gözde ve yeni özelliği merkez üstü data bulutu içerisine gizlenmiştir. Merkez üstü data bulutunun her kullanıcıya hitap etmesi/data şifreleme ve saklı kalma özelliklerini yerine getirme amacı ile en baştan yazılmıştır.

Çalışma alanı seçmeden yer yer ile paralel çalışabilir. Katılımcılarının data kullanma ve paylaşma konularında denetimine izin veren ilk projedir. Yani bu teknolojiden faydalanan firmalar özel tüketici datalarını şifreleyerek saklayabilir. Cere Network (CERE) nedir; Cere ağının yerel tokeni CERE şeklinde belirlenmiştir.  2022 yılı 3 Aralık güncel verileri: piyasa değeri 149.107.601 TRY. Dolaşımdaki arz miktarı 1.585.541.574 CERE coin ve maksimum arz miktarı 10.000.000.000 CERE coin.

Cere Network Özellikleri Nelerdir?

  • Tasarının amacı teknolojinin yetersiz kaldığı NFT ve data sahipliği konularında yaşanan problemleri çözmektir.
  • İlk kez kurumsal çalışmalar ve merkez üstü özelliği birlikte çalışabilir hale gelmiştir. En baştan yeni bir Merkez Üstü Data Bulutu
  • (DDC) oluşturmuştur.
  • SaaS-DeFi platformunu bünyesinde barındırmaktadır. Böylece likidite transferini ve ürünleri DeFi alanı ile birleştirir.
  • Firmalar için ilave sermaye, mali işlemleri düzenleme ve sıkıntı yaşamadan ödeme tecrübesi sunar.

Cere Merkeziyetsiz Veri Bulutu Nedir?

Kullanıcıya NFT’ sini kişisel olarak imza ve şifre koruması ile transferler sırasında oluşabilecek sorunlara karşı güven altına alan ilk blockchain temelli depolamadır. Firmalara özel data alanlarını ve data stratejilerini yaratma imkânı verir. Bu şekilde firma datalara kimlerin erişti ve datalardan faydalandığı konusun tam yetkili ve denetim sahibi olur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir