Coinbase Kripto Para Birimleri

0 3

Coinbase kripto para birimleri 150’den fazla kripto para birimi suna. İşte firmada en çok ticaret yapılan para birimleri şunlardır;

USD Coin (USDC), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC), Solana (SOL), Cardano (ADA) ve elbette Dogecoin (DOGE)…

Coinbase Kripto Para Birimleri Minimum Tutar

Farklı paraların farklı ticaret kısıtlamaları var ve hepsini de uyguluyor.

Her bir para birimi için farklı seviyeler mevcut.  Minimum ve maksimum para çekme miktarları değişiyor. USD burada önemli bir para birimi ve en az ile alıp satabilirsiniz. Ayrıca USD kripto para birimlerine de dönüştürülebilir.

Kısıtlamalar Var Mı?

Siteye bağlandığınız ülkeye hatta ABD’nin çeşitli eyaletlerine bağlı olarak bazı tokenların ticaretini yapmanız kısıtlanmış olabilir. Web sitesinde hangi para birimleri hangi ülke ve bölgelerde, neden kısıtlanmış bunları okuyup öğrenebileceğiniz açıklamalar yer alır.

Coinbase Güvenilir mi?

Coinbase Kripto Para Birimleri; Coinbase’e güvenerek kripto ticareti yapabilir ama bu her halükarda spekülatif bir varlıktır ve yarın ne olacağı belli olmaz. Tüm aracı kurumları, brokerları yakından tanıyan haber sitemizin verilerine göre burada işlem yapmak güvenlidir. Meşru bir borsaya sahiptir. Elbette fonlarınızı değerlendirirken düşüşlerden sizi firma koruyamaz ama en azından dolandırıcılık faaliyetlerine karşı sistem sizi çeşitli securelerle korumaya alır.

Koyduğunuz parayı korumak kararlarınıza ve piyasanın durumuna bağlıdır. Bu herzaman riskli bir yatırımdır ve nasıl hareket ettiğinizin bilincine varmanız önemlidir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.