Coinbase Ücretleri

0 19

Coinbase ücretleri kripto para yatırımcılarını yakından ilgilendirir. Kripto para borsası içinde global olarak en çok tercih edilenlerden biridir.

Coinbase Ücretleri: Coinbase Ücret Tarifesi

Coinbase kripto para borsası yatırımcılarına birçok avantaj sunarken bazı dezavantajları da vardır. Coinbase işlem ücretleri diğer piyasa borsalarına göre daha yüksektir.

Coinbase üzerinden herhangi kripto para işlemi alırsanız eğer spread ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Spread ücreti ödediğiniz gibi ayrıca kripto para borsası da sizden bir miktar komisyon alır.

Spread piyasa fiyatı ile satın aldığınız fiyat arasındaki farkı oluşturuyor. Bunu marj olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu aslında her aracı kurumu yatırım yaptığı için şirkete ödemesi gereken komisyondur. Diğer bir tabiri ile aldığınız işlemler için ücret ödemenizdir.

Coinbase spread oranı piyasadaki dalgalanmalara göre farklılık gösteriyor. Ancak genel olarak %0,50 olduğunu açıklayabiliriz.

Coinbase İşlem Ücreti

Coinbase ücretleri piyasanın anlık durumuna ve işlem hacmine göre farklılık göstermektedir. Eğer bir kripto parayı farklı bir kripto paraya dönüştürürseniz o zaman borsa ücreti ödenmez. Coinbase ücreti yaptığınız ödeme yönteminize göre de değişir. Piyasa dalgalanmasına göre %2,00 oranına kadar spread ödemek zorunda da kalabilirsiniz. Spread fiyatının her yatırımcı tarafından ödenmesi gerekiyor. Ancak o anlık konumunuz, ödeme yönteminiz ve diğer faktörlere göre Coinbase ücreti değişebilir. Almış olduğunuz işlemlere göre firma yatırımcılarına açık bir şekilde ücretlerini yansıtıyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.