Cosmos Alınır mı? Cosmos Fiyatı, Piyasa Değeri

Cosmos Alınır mı?
Cosmos Alınır mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belirteçlerin verilmesini ve işlenmesini kolaylaştıran, merkezi olmayan bir platform olan Cosmos alınır mı? Yatırımcılar için güvenli bir yatırım mı konusu merak ediliyor.

Cosmos Kurucusu

Cosmos; Tendermint konsessüs algoritmasını kullanan, merkezi olmayan, bağımsız paralel blok zinciri ağıdır. Jae Kwon, Ethan Buchman ve Zarko Milosevic tarafından oluşturulan kripto para biriminin baş mimarlarından olan Jae Kwon’un ayrılması üzerine, görevi Peng Zhong almış ve sistemde köklü değişiklikler yapmıştır.

Cosmos Güvenilir mi?

Cosmos kripto para birimi, güvenilir ve güvenli olma konusunda, tutarlı bir geçmişe sahip olan bir para birimidir. Ayrıca onu destekleyen güçlü bir topluluğa sahiptir. Bu, herhangi bir kripto para birimi için önemlidir.

Para biriminin arkasındaki geliştirme ekibi oldukça deneyimli ve onu mümkün olan en iyi kripto para birimi haline getirdiğinden, Cosmos alınır mı konusunda güvenilirliğini gösterir.

Destekçileri; benzersiz özelliklerinin onu daha güvenli ve oynaklığa daha az eğilimli hale getirdiğini savunurken; iddiaları karşılayacağına dair bir garanti yoktur.

Cosmos Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Cosmos, uzun vadeli yatırımcılar için, güçlü bir yatırım haline geliyor. Cosmos alınır mı konusunda yatırımcıların, Cosmos’a olan talebin arzdan daha fazla olacağına ve piyasa fiyatının artmaya devam edeceğine inanırlarsa, 2022’de Cosmos satın almaları iyi olacaktır.

Bunun yanında Cosmos; haziran ayının ilk haftalarında 10.44 USD’den 9 USD’ye %14 oranında bir fiyat düşüşü yaşamıştı. Yeterli desteğin olması durumunda 12.5 USD’ye çıkacağı öngörülüyor.

Cosmos’un 2022 yılında en yüksek fiyatının 42.01 USD civarında olacağı ve seneye fiyat ortalamasının ise 52.70 USD civarında olacağı görülüyor. Cosmos 2022 yılında fiyatının yılda 72.48 USD ve son 5 yılda ise 385.16 USD seviyesine çıkacağı tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!