Cosmos Alınır mı? Cosmos Fiyatı, Piyasa Değeri

0 21

Belirteçlerin verilmesini ve işlenmesini kolaylaştıran, merkezi olmayan bir platform olan Cosmos alınır mı? Yatırımcılar için güvenli bir yatırım mı konusu merak ediliyor.

Cosmos Kurucusu

Cosmos; Tendermint konsessüs algoritmasını kullanan, merkezi olmayan, bağımsız paralel blok zinciri ağıdır. Jae Kwon, Ethan Buchman ve Zarko Milosevic tarafından oluşturulan kripto para biriminin baş mimarlarından olan Jae Kwon’un ayrılması üzerine, görevi Peng Zhong almış ve sistemde köklü değişiklikler yapmıştır.

Cosmos Güvenilir mi?

Cosmos kripto para birimi, güvenilir ve güvenli olma konusunda, tutarlı bir geçmişe sahip olan bir para birimidir. Ayrıca onu destekleyen güçlü bir topluluğa sahiptir. Bu, herhangi bir kripto para birimi için önemlidir.

Para biriminin arkasındaki geliştirme ekibi oldukça deneyimli ve onu mümkün olan en iyi kripto para birimi haline getirdiğinden, Cosmos alınır mı konusunda güvenilirliğini gösterir.

Destekçileri; benzersiz özelliklerinin onu daha güvenli ve oynaklığa daha az eğilimli hale getirdiğini savunurken; iddiaları karşılayacağına dair bir garanti yoktur.

Cosmos Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Cosmos, uzun vadeli yatırımcılar için, güçlü bir yatırım haline geliyor. Cosmos alınır mı konusunda yatırımcıların, Cosmos’a olan talebin arzdan daha fazla olacağına ve piyasa fiyatının artmaya devam edeceğine inanırlarsa, 2022’de Cosmos satın almaları iyi olacaktır.

Bunun yanında Cosmos; haziran ayının ilk haftalarında 10.44 USD’den 9 USD’ye %14 oranında bir fiyat düşüşü yaşamıştı. Yeterli desteğin olması durumunda 12.5 USD’ye çıkacağı öngörülüyor.

Cosmos’un 2022 yılında en yüksek fiyatının 42.01 USD civarında olacağı ve seneye fiyat ortalamasının ise 52.70 USD civarında olacağı görülüyor. Cosmos 2022 yılında fiyatının yılda 72.48 USD ve son 5 yılda ise 385.16 USD seviyesine çıkacağı tahmin ediliyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.