Dogecoin Mi Shiba Inu Mu Almalı?

0 10

Dogecoin mi Shiba Inu mu almalı? İki rakip birimdir. Rakip ve benzer kripto para birimlerinden hangisini tercih edeceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Dogecoin Mi Shiba Inu Mu Almalı?

Dogecoin köpek parası olarak çevrilirken sektörde ki en büyük rakiplerinden biri de Shiba Uni oluyor. Her iki kripto para birimi de köpek parasıdır. Shiba Inu’yu tanımak istiyorsanız Dogecoin’i incelemeniz yeterlidir.

Shiba Inu 2020 yılında rayoshi adlı bir kişi tarafından oluşturulmuştur. Bu isim bir anonimdir. Dogecoin’i alt etmek için oluşturulduğu tüm piyasalarda açıkla belirtiliyor.

Dogecoin ile diğer kripto para birimi arasında temel bir fark bulunmaktadır. Buda Dogecoin Bitcoin’den etkilenir. Bitcoin fiyat hareketliliğine göre düşer veya yükselir. Diğer kripto birimi ise Bitcoin değil Ethereum blok zincirini kullanıyor.

Yatırımcılar temel olarak iki biriminden birbirinden büyük ölçüde ayrılmadığını düşünmektedir.

Dogecoin Mi? Shiba Inu Mu?

Dogacoin mi Shiba Inu mu almalı incelerken hangisinin kazanacağı halen belirli değildir. Her iki köpek parası da piyasa içerisinde en fazla birbiri ile rekabet halinde. İsmini Elon Musk’ın köpeğinden esinlenerek alan Shiba Inu düşüşleri ile son dönemde adından söz ettirir oldu. Geri çekilmeler sadece biri için değil her iki kripto para birimi içinde geçerlidir.

Manipüle edilen fiyatlar üzerinden hangi birimin kazanacağı ve yükseleceği halen kesinlik kazanmadı. Mevcut şartlara göre Shiba Inu bir adım öndedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.