Dünyada En Güvenilir Kripto Para Borsası

0 13

Dünyada en güvenilir kripto para borsası deyince birkaç borsa sıralanabilir. Ülkemizde de her yıl birçok kişi kripto para skandalı yaşıyor. Güvenilir kripto para borsası kullanmanın önemi buradan gelmektedir.

Dünyada En Güvenilir Kripto Para Borsası Nedir?

Güvenilir kripto para borsası işlem güvenliğinden ödeme kolaylığına kadar birçok özelliği barındırmalıdır. Tek bir kripto para borsasını zirveye çıkarmak doğru değildir. Yatırımcılar veya işlem almak isteyenler iyi ve güvenilir borsalardan istediğini seçme özgürlüğüne sahip.

En iyi borsalar dendiğinde Coinbase, Binance ve Crypto.com olarak gösterilir. Crypto.com ülkemizde ve dünyada çok fazla kullanılan borsalardan biridir. 2016 yılında sektöre giren bu borsa Forbes için ilk 100 listesinde yer aldı. Alt coin ve kripto paralar üzerinden farklı yatırımlar için kullanılabilir.

Güvenilir Kripto Para Borsaları

Dünyada en güvenilir kripto para borsası denilince ilk akla gelenler arasında Coinbase yer alır. İşlem ücretleri diğerlerine göre fazla olmakla birlikte Türk yatırımcıları tarafından da tercih ediliyor. Ülkemizde en fazla Binanca daha sonra ise Coinbase kullanılmaktadır.

Coinbase müşteri portföyü çok geniştir. 70 milyondan daha fazla kayıtlı üyesi var. Binance ise düşük komisyon ücretleri ile Bitcoin gibi kripto birimlerine erişimi sağlar. Türk müşterilerine özel banka ödemeleri de sunmaktadır. İsterseniz eğer kredi kartınız veya banka havaleniz ile borsanın açık oldu saatlerde işlem alınır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.