En Çok Bitcoin Olan Kim?

0 12

En çok Bitcoin olan kim; günümüzde birçok farklı kişi en fazla Bitcoin’e sahip olduğu kişilerin bulunduğunu görüyoruz. Bitcoin 2009 yılında kuruldu ve kullanıcılar ile buluşarak kendi hacmini kısa süre içerisinde geliştirmeye başladı. Zamanla hem değerini hem de hacmini artıran bu coin günümüzde en yüksek değere sahip olan coin türüdür.

En Çok Bitcoin Olan Kim; İşte O 5 Kişi!

Bitcoin günümüzde oldukça yüksek bir pazara sahip olduğu için bu coin günümüzde kişilerin yüksek kazançlara ulaşmasını sağlayan bir coindir. En çok Bitcoin olan kim; günümüzde 5 kişiden bahsetmemiz mümkün olacaktır.

  • En çok Bitcoin sahibi olan kişi Bitcoin’in üreticisi olan Satoshi Nakamoto’dur. Mart 2020 tarihi ile 6 milyar dolar değerinde Bitcoin sahibi olduğu biliniyor.
  • Tyler ve Cameron Winklevoss ilk Bitcoin milyarderi olan kişilerdir. Son zamanlarda alınan bilgilere göre 8,5 milyar dolar değerinde Bitcoin sahibidirler.
  • 2014 yılında yapılan bir görüşmede Barry Silbert 100.000 Bitcoin sınırını aşarak Bitcoin içerisinde geniş bir hacme sahip olduğunu belirtmiştir.
  • Micheal Novogratz ise 250 milyon dolar ve daha fazlasında bir Bitcoin ve Ethereum karının olduğu biliniyor.
  • Changpeng Zhao ise 1,4 milyar dolarlık net değere sahip olan kişidir. Günümüzde tüm kazançlarının çok daha yüksek olduğu düşünülüyor.
Daha fazla mesaj

Bitcoin Yarışında İlerlemeler

Her gün Bitcoin’de yaşanan değer değişikliğinin yanında bu yarışta kısa mesafede ilerlemeler görülüyor. Günümüzde Bitcoin zenginleri içerisinde yer alan bu kişiler hem işlemleri hem de sahip oldukları Bitcoinler ile dünyanın zenginleri içerisinde yer alıyor.

Bitcoin yarışında ise her gün yeni güncellemeler bizi karşılıyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.